Kolejny Samsung Brand Store w Warszawie

Newsy
Opinie: 2
Opinie: 2

14 września Samsung Electronics Polska otworzył w Warszawie swój trzeci Brand Store. Sklep można odwiedzić w nowym centrum handlowym Galeria Północna przy ul. Światowida 17. Na blisko 160 m2 Samsung prezentuje swoje najnowsze smartfony, tablety i smartwatche.

To siedemnasty salon Brand Store marki w Polsce.

Klienci kupujący smartfon Galaxy S8 odbiorą bon o wartości 400 zł na zakupy w salonie. Z kolei osoby, które zdecydują się na zakup smartfonów Galaxy A3 (2017) lub A5 (2017), w prezencie otrzymają kartę pamięci. Do najnowszego tabletu Galaxy Tab S3 dodana zostanie gratis klawiatura Book Cover Keyboard, pełniąca także rolę eleganckiego etui. W przypadku tabletu Galaxy Tab S2 klienci wyjdą ze sklepu z głośnikiem Level Box Slim w prezencie.

Dodatkowo do najbliższej niedzieli włącznie (17 września) odwiedzający salon Samsung Brand Store w Galerii Północnej będą mogli skorzystać z 10 proc. rabatu na cały asortyment (bez Note8). Ta promocja łączy się z innymi.

Pierwszy salon Samsung Brand Store w Warszawie działa od kwietnia 2013 roku i mieści się w centrum handlowym Arkadia. To również pierwszy tego typu sklep firmy Samsung Electronics w tej części Europy.

Operatorem sklepu jest Matrix Media.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  J pisze: 2017-09-15 22:27
  Samsung robi świetne praleczki... będzie można sobie tam zrobić przepierkę?
  0
 • Users Avatars Mini
  Paw pisze: 2017-09-17 23:28
  A Apple Store jak nie bylo w Polsce tak do tej pory nadal nie ma. Czy Polska to zbyt biedny kraj na taki luksus!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: