Garmin Pay w PKO BP

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Klienci PKO BP mogą korzystać z usługi Garmin Pay.

Do obsługi płatności Garmin Pay potrzebna jest zegarek (wybrany model Garmina) i aplikacja Garmin Connect Mobile (Android, iOS).

Dane karty płatniczej w aplikacji Garmin Connect Mobile są chronione. Oryginalny numer karty zostaje zastąpiony tokenem. Dane karty nie są nikomu przekazywane. Token jest powiązany maksymalnie z jednym urządzeniem na raz, np. zegarkiem Garmin.

Jak włączyć funkcję płatności zegarkiem Garmin Pay?

 1. Pobierz aplikację Garmin Connect Mobile na swój telefon (aplikacja dostępna dla telefonów z systemem Android i iOS).
 2. W aplikacji Garmin Connect Mobile wyszukaj swój zegarek i połącz go z aplikacją korzystając z przycisku „synchronizuj”
 3. W aplikacji Garmin Connect Mobile wybierz opcję Garmin Pay i następnie zaznacz Utwórz portfel.
 4. Utwórz czterocyfrowe hasło do portfela kart.
 5. Wybierz Dodaj kartę.
 6. Wprowadź dane karty (m.in. numer karty, datę ważności, kod CVV2).
 7. Po akceptacji warunków użytkowania, na zarejestrowany w kartotece klienta numer telefonu, zostanie wysłany SMS z kodem weryfikacyjnym.
 8. Wpisz kod weryfikacyjny w aplikacji
 9. Dodana karta będzie widoczna na ekranie telefonu oraz zegarka i będzie dostępna do dokonywania nią płatności zbliżeniowych przy użyciu zegarka.

Jak płacić zegarkiem z Garmin Pay?

 1. Naciśnij i przytrzymaj na zegarku przycisk akcji lub menu, a następnie wybierz ikonę portfela. 
  Jeśli w Garmin Connect Mobile jest skonfigurowanych kilka kart płatniczych, należy  na ekranie zegarka wybrać tę, którą chcesz zapłacić.
 2. Wpisz czterocyfrowe hasło do portfela kart.
  Przez 24 godziny możesz płacić zegarkiem bez ponownego wpisywania hasła. Jeśli jednak w tym czasie ściągniesz zegarek lub wyłączysz funkcję monitorowania tętna, to przy następnej płatności należy ponownie podać hasło.

Gdy wprowadzisz 3x nieprawidłowy kod dostępu, płatności zegarkiem zostaną zablokowane. Należy wtedy zresetować kod w aplikacji Garmin Connect Mobile. Po wpisaniu prawidłowego kodu zostanie wyświetlona ostatnio używana karta płatnicza.

 

Opinie:

Rekomendowane: