Fitwatch i Fitwatch Elegance - nowe smartwatche Goclever

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Rodzina zegarków GOCLEVER została powiększona o dwa nowe modele – FITWATCH i FITWATCH ELEGANCE.

Najnowsze urządzenia firmy Goclever oferują funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls) i ciśnienie krwi (ciśnieniomierz), na bieżąco mierzą też spalone kalorie, przebyty dystans (który można podejrzeć na mapie) oraz liczbę kroków. Dane diagnostyczne gromadzone są w aplikacji działającej zarówno z systemem Google Android, jak i Apple iOS.

Zegarki powiadomią nas także o nadchodzących rozmowach telefonicznych i sms, wyświetlą alerty o zaplanowanych w kalendarzu wydarzeniach, informacje o pogodzie i inne powiadomienia dostępne na ekranie naszego smartfona. Inną funkcją modułu jest identyfikacja numerów oraz możliwość sterowania migawką aparatu czy odtwarzaczem muzyki. Oba urządzenia spełniają też wymagania normy IP55 (co oznacza, że są odporne na zachlapania).

Oprócz typowych funkcji przydatnych sportowcom (ciśnienie, tętno, stoper, pogoda itp.) w smartwatchach Goclever dostępna jest funkcja analizy snu, a także przypomnienie o regularnym nawadnianiu organizmu. Dodatkowo zegarki zostały wyposażone w system „Anti lost”, który zapobiega utracie urządzenia – w momencie, kiedy telefon znajdzie się w znacznej odległości od smartwatcha uruchamia się alarm.

GOCLEVER FIT WATCH wyposażono w kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,54”, oraz menu w j. polskim. Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają na prowadzenie rozmów bez wyciągania telefonu. Ładowanie odbywa się za pomocą wtyczki micro USB, a wbudowany akumulator wystarcza na 2,5 dni normalnego użytkowania. Cenę ustalono na 139 zł.

GOCLEVER FIT WATCH ELEGANCE oferuje kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD (w technologii IPS) o przekątnej 1,3”, a wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają na prowadzenie rozmów bez wyciągania telefonu. Ładowanie urządzenia odbywa się za pomocą micro USB. Smartwatch został wykonany ze stali nierdzewnej i jest do wyboru w dwóch kolorach (czarnym i srebrnym), wybrać można także tarcze – cyfrową lub analogową. Cenę ustalono na 249 zł

Opinie:

Rekomendowane: