Godło „Inwestor w kapitał ludzki” dla Polkomtel S.A.

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 1

1 marca 2001r. firma Polkomtel S.A. otrzymała godło „Inwestor w kapitał ludzki”. Wyróżnienie to zostało przyznane Polkomtel S.A. za stałe podnoszenie poziomu zarządzania zasobami ludzkimi, propagowanie wiedzy i doświadczeń praktycznych.

Uroczyste wręczenie godła nastąpiło podczas Wielkiej Gali Instytutu Zarządzania, towarzyszącej VIII Konferencji Kadry i III Targom Kadry. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrała z rąk Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki Tadeusza Donocika Joanna Szybisz, Dyrektor ds. Personalnych.

„Inwestor w kapitał ludzki” to program, którego celem jest promowanie doświadczeń praktycznych oraz wiedzy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez wyróżnianie organizacji i osób, które odnoszą sukcesy w dziedzinie zarządzania.

Polkomtel S.A otrzymując godło został również rekomendowany do konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi” przeprowadzanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Komórkowiec pisze: 2001-03-08 18:55
    co jest? przedtem pisaliście, że Motorola dostała te nagrodę a teraz Polkomtel? Co za kaszana. A ten instytut to pewnie jakaś komunistyczna prowincjonalna organizacja.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: