Google Play Pass jest w Polsce

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Google Play Pass wchodzi do Polski

Play Pass to usługa subskrypcyjna, która zapewnia dostęp aplikacji i gier – bez reklam i zakupów w aplikacji. W kolekcji Play Pass użytkownicy znajdą setki tytułów.

Korzystanie z usługi można rozpocząć od miesięcznego okresu próbnego. Subskrypcję będzie można natomiast wykupić za 22,99 zł miesięcznie lub zaoszczędzić dzięki subskrypcji rocznej za 139,99 zł. 

Podobnie jak w przypadku Biblioteki rodzinnej Google Play, administratorzy mogą udostępniać swoją subskrypcję Play Pass nawet pięciu innym członkom grupy rodzinnej w Google. Każdy może korzystać z dostępu do Play Pass indywidualnie, więc to, co pobierają inni członkowie rodziny nie będzie miało wpływu na aktywność i doświadczenia każdego z nich. 

Aby ułatwić znalezienie wszystkich tych aplikacji i gier, dodana została również specjalna karta Play Pass dla subskrybentów. Aplikacje i gry Play Pass będzie można znaleźć także w Sklepie Play – wystarczy poszukać charakterystycznego „biletu” Play Pass. Wszystkie aplikacje i gry odnalezione na stronie głównej Play Pass lub oznaczone „biletem” w Sklepie Play będą całkowicie odblokowane w ramach subskrypcji.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: