GTS Energis zapowiada konkurencję neostrady w I kw. 2007

Newsy
Opinie: 8
Opinie: 8

GTS Energis w I kw. 2007 r. wprowadzi do swojej oferty DSL dla klientów indywidualnych przy wykorzystaniu umowy na bitstream access z TP. Nadal nie wiadomo jak GTS zamierza sprzedawać dostęp do internetu na rynku masowym. Rozważane jest wprowadzenie nowej marki i sprzedaż usług przez własną sieć sprzedaży. GTS Energis na pewno podpisze także umowy z firmami, które mają już znaną markę i są gotowe do sprzedaży usług i późniejszej obsługi klienta. Być może także Energis stanie się także tzw. enablerem usług DSL dla innych operatorów, tak jak czyni dziś w przypadku Aster i usług telefonicznych. W pierwszej fazie dla klientów indywidualnych będą obowiązywały limity na przesyłanie danych. Energis przy sprzedawaniu usług dial-up współpracuje m.in. z Onetem, Gadu-Gadu, O2. Dyrektor zarządzający i wiceprezes GTS Energis, Jaromir Łaciński powiedział jednak, że sprzedaż DSL wymaga bliższych relacji z klientem i niewiele firm na rynku jest zdolna do wydajnej sprzedaży tego typu usług na rynku masowym.

GTS Energis prowadzi także projekt usługi potrójnej, ale z wypowiedzi Jaromira Łacińskiego wynikało, że wdrożenie telewizji nie jest dla GTS priorytetowe.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  test pisze: 2006-11-07 17:48
  Limity ??? Ładna mi konkurencja :) niech sie jeszcze okaze ze beda nizsze niz w neo...no , ale czekamy na konkrety...
  0
 • Users Avatars Mini
  rcicho pisze: 2006-11-07 17:55
  Limity mogą być byle ustawione na rozsadnym poziomie. Wazne będzie jakie speedy i za jaką kasę. Jesli oferta ma być konkurencyjna wobec Neostrady to może być ciekawie. W chwili obecnej nie ma jeszcze co komentować.
  0
 • Users Avatars Mini
  dev pisze: 2006-11-07 18:54
  a jak wygląda sprawa z IP i host przy BSA? czy klient otrzymuje go np. w tym przypadku GTS czy dalej leci tpnet.p ?
  0
 • Users Avatars Mini
  wersatis pisze: 2006-11-07 18:59
  ja mam takie pytanie czy usługa będzie wymagała fona w tepsie?
  0
 • Users Avatars Mini
  koko pisze: 2006-11-07 19:03
  Widać że szefowie nie mają koncepcji co zrobić z tym o co tak zabiegali. Wiadomym jest że ten produkt jest dedykowany głównie dla indw. Są pierwsi i co z tego ? Problem z siecią dystrybucji ? przecież o BA starali się tyle lat. Trzeba było przygotować infrę pod indyw . - był na to czas, a tu się okazuję że dalej wszystko krąży wokół koncepcji co sposobu sprzedaży.Totalna schiza - taki pęd GTS-Ener do BA i co z tego ?: Rozważania ?. Lufa za brak strategii sprzedaży gotowego produkt
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysp pisze: 2006-11-07 19:24
  *** dev: Moim zdaniem GTS Energis będzie korzystał z własnej puli adresów IP. Jeśli nie, to sądzę ze skonfigurują serwery DNS tak aby wskazywały na domenę Energis a nie TPNET. Na marginesie - w Internet DSL TP można sobie dowolnie skonfigurować rev-dns'y otrzymanych adresów IP. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  test pisze: 2006-11-07 19:35
  dev : Na pewno bedzie to IP gts energis....
  0
 • Users Avatars Mini
  marek_JABLONSKI pisze: 2006-11-07 21:03
  Powinni założyć limity na poziomie no limits. Wówczas będzie warto.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: