Hasselblad True Zoom - nowy moduł do smartfonów Lenovo Moto Z za 1099 zł

Newsy
Opinie: 1
Opinie: 1

Lenovo wprowadził do oferty w Polsce nowy moduł Moto Mods - Hasselblad True Zoom dla smartfonów Lenovo Moto Z oraz Z Play

Montaż odbywa się standardowo za pomocą magnetycznego złącza Moto Mods Connector.

Lenovo w nowym module zastosowało 10-krotny zoomu optyczny, 12-megapikselową matrycę BSI CMOS o wymiarach 1/2.3 cala i optyczną stabilizację obrazu.

Podczas filmowania obiektyw korzysta z elektronicznej stabilizacji rejestrując materiał w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach/s.

Moto Mods Hasselblad True Zoom został wyposażony w ksenonową lampę błyskową, która oświetla fotografowane obiekty i umożliwia uzyskanie ostrych zdjęć w każdych warunkach. Dodatkowo oprogramowanie modułu oferuje kilka trybów do wykonania zdjęć w różnych sceneriach pozwalając osiągnąć doskonały efekt przy pomocy gotowych ustawień.

Zdjęcia wykonane za pomocą obiektywu Hasselblad True Zoom mogą być zapisywane w formacie jpg i RAW. RAW można poddać zaawansowanej obróbce w dedykowanej aplikacji Hasselblad Phocus lub iinych programach do wywoływania zdjęć cyfrowych.

Wraz z modułem użytkownik otrzymuje dostęp do nieograniczonego miejsca na pliki w usłudze Zdjęcia Google wraz z opcją automatycznego backupu zgromadzonych materiałów, co pozwala na swobodne dzielenie się efektami pracy i wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi oraz zapewnia dostęp do swoich prac niezależnie od miejsca. 

Funkcje sterowania i obsługi w Hasselblad True Zoom są takie same jak w tradycyjnym aparacie, a fizyczne elementy sterujące migawką i zoomem sprawiają, że robienie zdjęć jest jeszcze łatwiejsze, nawet jedną ręką.

Obiektyw Hasselblad True Zoom ma wymiary 152,3 x 72,9 x 15,1 mm oraz wazy 145 g. W komplecie znajduje się dedykowane etui.

Moto Mods Hasselblad True Zoom jest dostępny m.in. w sieci sklepów RTV EURO AGD oraz w sklepie internetowym www.euro.com.pl  w cenie 1099 zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Jackie pisze: 2016-12-22 17:53
    We wspomnianej sieci Euro RTV AGD widnieje CD a ...1299 zł a sprzęt dostępny ....za 28 dni . Czasami warto sprawdzić przed publikacja co podaje się do wiadomości. Raptem wystukanie w klawiaturę kilku fraz
    0

Rekomendowane: