Heyah od roku niczego nie zmienia w swoich reklamach

Newsy
Opinie: 9

Od dzisiaj w nowym filmie rysunkowi bohaterowie reklam Heyah będą prezentować, jak „w Heyah na kartę telefon dostajesz za nic.” Hasło kampanii nawiązuje do oferty „Telefon bez umowy”. Nowy film będzie emitowany w ogólnopolskich i tematycznych stacjach TV. Działania reklamowe pod hasłem „W Heyah na kartę telefon dostajesz za nic” będą prowadzone również w prasie i w Internecie.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Gatta pisze: 2010-07-12 23:35
  Kolejna dobra reklama Heyah. Oferta z resztą też, jeśli ktoś doładowuje konto za min. 30zł miesięcznie to może sobie po roku taniej telefon kupić, a co najważniejsze, może zrezygnować z oferty w każdej chwili nie ponosząc żadnych kosztów.
  0
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2010-07-15 13:34
  Reklama Heyah fajna jak zawsze, ale nie rozumie tytułu? O co chodzi? Przy reklamach Plusa z Mumio nie widzę dodatku, że nie zmienili reklam od 5 lat. Opy raczej puszczają reklamy seriami. Teraz u mnie w Tak-taku jest nowa seria reklam. Dotyczą intermetu - 9 zł za 30 dni, a na reklamach pokazywane są sporty ekstremalne.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gatta pisze: 2010-07-15 19:39
  Tytułu reklamy czy artykułu? W reklamie chodzi o ofertę telefon bez związku, a artykuł nawiązuje do tego,że od roku w reklamach Heyah pojawia się Winston i Rysiek.
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2010-07-15 23:48
  Dziwny tytuł news'a, a w treści nawet nikt nie skomentował tytułu. Mumio jest od wielu lat i uwielbiam ich reklamy. I jestem pełna podziwu, że jeszcze nie skończyła im się wena twórcza. Kreskówki Heyah są chyba od wejścia Nowej Heyah i wiadomo jakiej oferty dotyczą, i też jakoś inwencja twórcza autorom się nie kończy ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2010-07-15 23:50
  Reklamy Blueconnect Maxa są świetne. Może będzie ich więcej, choć nie wiem jakie wygibasy i sporty jeszcze można pokazać... No i dla mnie ostatnim hitem są siostry bezendu! Nieciekawe są tylko reklamy Play'a i Orange.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gatta pisze: 2010-07-16 23:41
  Bezendu są całkiem ok, wpadają w ucho, ale jak dla mnie hitem i tak jest Rysiek i Winston;p
  0
 • Users Avatars Mini
  Rioba pisze: 2010-07-25 14:46
  Cóż, nie zmienia, bo motyw jest strasznie sympatyczny :) jak na mnie eksploatacja Ryśkowa może trwać jeszcze kolejny rok. Stylistyka ładna i nienamolna. Bezendu jest dla mnie trochę drażniące. Niby wpada w ucho, ale jakoś w taki sposób, ze ja tylko to słyszę to mam ochotę zmienić kanał :) choć to ponoć też dobrze z punktu widzenia reklamodawców.
  0
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2010-07-26 15:29
  nefertiri o tych właśnie reklamach pisałem. W Tak-taku zmienili reklamowy styl i oby seria była kontynuowana. Takie reklamy, aż miło się ogląda, chociaż ogólnie to w czasie bloków reklamowych zmieniam kanał na inny.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rioba pisze: 2010-07-28 21:28
  Jeśli chodzi o blukonektowe to faktycznie pocisnęli grubo. Zupełnie coś innego niż to co było zawsze :) zasadniczo na łopatki rozłożyła mnie ta pierwsza. Druga już niespecjalnie, ale była fajną kontynuacją pomysłu ukutego w pierwszej. Ciekawa jestem, czy jeszcze jakaś się pojawi :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: