Opaska Honor Band 5 kosztuje 199 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Honor Band 5

Od 23 października opaska HONOR Band 5 jest dostępna w sprzedaży w sieci sklepów RTV Euro AGD.

Można ją kupić za 199 zł.

Band 5 jest dostępny w kolorach czarnym, granatowym i różowym.

Nasz test opaski Honor Band 5 możecie przeczytać tutaj

Najnowsza wersja HONOR Band 5 jest wyposażona w kolorowy ekran dotykowy AMOLED 0,95”, całodobowy monitoring tętna, wiele trybów sportowych i fitness oraz osiem spersonalizowanych tarcz zegarka. Urządzenie pozwala również zmierzyć poziom saturacji we krwi.

HONOR Band 5 zapewnia 24-godzinne monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym.

Ekran dotykowy zastosowany w opasce ma przekątną 0,95 cala.

HONOR Band 5 posiada technologię TruSleep, która automatycznie rejestruje poszczególne fazy snu. Obsługiwany przez technologię Huawei AI i certyfikowany przez Centrum Dynamicznych Biomarkerów w Harvard Medical School, TruSleep identyfikuje sześć typowych zaburzeń snu i oferuje ponad 200 spersonalizowanych sugestii dotyczących poprawy jego jakości.

Opaska HONOR Band 5 jest sportowym gadżetem, dzięki któremu można śledzić treningi oraz zalecenia dotyczące poprawy. Urządzenie jest wodoodporne na głębokości do 50 metrów. Dodatkowo rejestruje liczbę ruchów, prędkość, dystans, interwały, spalone kalorie i wskaźnik efektywności pływania dla różnych stylów.

Bateria zapewnia do 14 dni standardowego użytkowania.

Po sparowaniu ze smartfonem najnowszy model opaski informuje również o połączeniach przychodzących, SMS-ach, e-mailach i powiadomieniach SNS. Funkcja zdalnego sterowania umożliwia robienie zdjęć z aparatów telefonu za pomocą jednego kliknięcia. Gdy Bluetooth jest włączony, użytkownik może zlokalizować sparowany smartfon za pomocą funkcji „Znajdź telefon”.

HONOR Band 5 pozwala również mierzyć poziom nasycenia tlenem krwi tętniczej, który następnie trafia do komórek i tkanek. Prawidłowa wartość wskaźnika powinna zawierać się w przedziale 90–100%. Pomiary poniżej 89% są wskazaniem do zaprzestania treningu lub nawet kontaktu z lekarzem.

Z najnowszej funkcji opaski będzie można skorzystać poprzez wybór sekcji blood oxygen monitoring. Po rozpoczęciu pomiaru można na bieżąco sprawdzać poziom saturacji.

Najnowsza wersja opaski umożliwia, z poziomu nadgarstka, wykorzystanie HONOR Band 5 do kontroli aplikacji służących do słuchania muzyki. Urządzenie wspiera m.in. aplikacje, takie jak Google Play Music, Spotify, You Tube, Shazam, Huawei music i wiele innych. Kontroler muzyki jest kompatybilny tylko z telefonami wyposażonymi w system Android 5.0 lub nowszymi wersjami.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: