Honor Watch Magic za 699 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Zegarek HONOR Watch Magic jest już dostępny w Polsce

Do końca kwietnia HONOR Watch Magic będzie można kupić wyłącznie w sklepach Media Expert w rekomendowanej cenie 699 zł.

Watch Magic jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Lava Black i Moonlight Silver. 

Magic ma grubość 9,8 mm i waży niecałe 33 gramów. 

Powłoka ceramiczna jest odporna na zarysowania i sześciokrotnie mocniejsza od stali. Stalową kopertę zegarka powleczono biodegradowalnym nylonowym tworzywem. 

Zegarek ma 1,2-calowy ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 390 x 390 pikseli (326 ppi). 

HONOR Watch Magic to smartwatch napędzany procesorem z dwoma rdzeniami. 

Na jednym ładowaniu urządzenie może działać przez tydzień, a zaledwie 10-minutowe podładowanie wystarcza na cały dzień pracy.

HONOR Watch Magic ma wodoszczelność do 50 metrów oraz funkcja zliczania ruchów rąk podczas pływania dowolnym stylem. 

Wbudowany w zegarek moduł GPS obsługuje trzy najważniejsze systemy pozycjonowania satelitarnego: GPS, GLONASS i GALILEO. 

Dodatkowo zegarek powiadomi nas o przychodzących połączeniach i SMS-ach, a po połączeniu z aplikacją SmartCare dostępną na smartfonach HONOR z nakładką EMUI 9.1 lub nowszą, przypomni nam o zbliżającym się terminie wylotu czy rezerwacji w hotelu.

Dostępna w HONOR Watch funkcja całodobowego monitorowania tętna pozwala lepiej dbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Nad jakością i dokładnością pomiaru w czasie rzeczywistym czuwa technologia HUAWEI TruSeen 3.0 składająca się z czujnika PPG i algorytmu sztucznej inteligencji.

Zegarek wyposażono też w technologię TruSleep z certyfikatem centrum CDB Harvard Medical School. Analizuje ona oddech i przebieg snu, by na podstawie zgromadzonych danych służyć wskazówkami podnoszącymi jego jakość. 

Kolejna technologia TruRelax, będąca owocem współpracy HUAWEI i Instytutu Psychologii Chińskiej Akademii Nauk, w czasie rzeczywistym mierzy ciśnienie krwi, korzystając z danych o zmienności rytmu serca (HRV).

 

Opinie:

Rekomendowane: