Słuchawki Huawei FreeLace za 339 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Huawei wprowadzi do Polski słuchawki FreeLace.

Słuchawki Huawei będą dostępne na polskim rynku w maju w cenie 339 PLN w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, pomarańczowym i zielonym.

Wystarcza 5 minut ładowania, by działały przez 4 godziny.

Po pełym ładowaniu, innowacyjne słuchawki Huawei mogą działać do 18 godzin.

Po odpięciu prawej słuchawki FreeLace, użytkownik zyskuje dostęp do złącza USB-C urządzenia, które może wpiąć do smartfona. Następnie, dzięki nowej technologii Huawei HiPair, słuchawki i telefon są automatycznie parowane, bez konieczności łączenia obu urządzeń za pomocą Bluetooth. Funkcja HiPair jest obsługiwana przez smartfony Huawei z nakładką EMUI 9.1.

Słuchawki Huawei FreeLace zostały wyposażone w akumulator o pojemności 120 mAh. Ukryte w dousznej wkładce złącze USB typu C pozwala szybko naładować Huawei FreeLace poprzez podłączenie do dowolnego smartfona, tabletu lub komputera. Pięć minut ładowania zapewnia czas działania do czterech godzin, natomiast pełne ładowanie pozwala korzystać z urządzenia przez 18 godzin.

Huawei FreeLace wyposażone są w głośniki z 9.2 mm membraną dynamiczną, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Mikrofon słuchawek wyposażony jest w dodatkowy kanał wentylacyjny, co znacznie zmniejsza negatywny wpływ wiatru na rejestrację głosu. 

Po zbliżeniu obu słuchawek, wchodzą one w tryb uśpienia, po rozdzieleniu odtwarzanie jest automatycznie wznowione. Wygodę korzystania ze słuchawek podnoszą wbudowane kontrolki, które obsługują regulację głośności. Naciśnięcie słuchawek przez dwie sekundy, aktywuje asystenta głosowego, a podwójne stuknięcie, zmienia odsłuchiwany materiał audio.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: