Huawei MateBook 13 z AMD Ryzen za 2999 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Huawei MateBook 13

Huawei wprowadza na rynek nową odsłonę ultrabooka MateBook 13 z procesorem AMD Ryzen 5 3500U.

MateBook 13 z procesorem AMD Ryzen 5 3500U i dyskiem SSD o pojemności 256 GB będzie można zamówić w przedsprzedaży w sklepach Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom, Neonet i Komputronik, w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie, a także w oficjalnym sklepie internetowym marki – huawei.pl. Cena nowego MateBook 13 w tej konfiguracji wynosi 2999 zł. 

Natomiast wersja MateBooka 13 z dyskiem SSD o pojemności 512 GB będzie dostępna w przedsprzedaży w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom, w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie, a także w oficjalnym sklepie internetowym marki – huawei.pl. Cena w tej konfiguracji wynosi 3199 zł.

Przedsprzedaż ruszy 24 czerwca i potrwa do 12 lipca.

W tym okresie ultrabook będzie można zamówić w zestawie z dwoma prezentami za 1 zł każdy – z etui i bezprzewodową myszką Huawei. 

Regularna sprzedaż nowego laptopa Huawei ruszy 13 lipca. 

MateBook 13 z procesorem AMD Ryzen

MateBook 13 wyposażono w procesor AMD Ryzen 5 3500U i układ graficzny Radeon Vega 8. Ultrabook pracuje na systemie operacyjnym Windows 10 Pro i będzie dostępny w dwóch konfiguracjach – z pamięcią wewnętrzną 256 GB SSD oraz 512 GB SSD.

MateBook 13 AMD został wyposażony w ekran FullView 2K o proporcjach 3:2. Szerokość otaczających go ramek wynosi  4 mm, a wyświetlacz zajmuje 88 procent wewnętrznej powierzchni laptopa. Wyświetlacz automatycznie dostosowuje swoją jasność oraz kontrast do warunków otoczenia. Jasność ekranu nowego laptopa Huawei wynosi 300 nitów i odwzorowuje pełen zakres kolorów palety sRGB.

MateBook 13 waży 1,3 kg, a jego obudowa została wykonana z aluminium. Ma mniej niż 15 mm wysokości, a powierzchnia zamkniętego urządzenia jest mniejsza od kartki papieru w formacie A4. W obudowie laptopa znajdują się dwa porty typu USB-C oraz wejście typu minijack.

Ultrabook wyposażony został w baterię o pojemności 41,8 Wh, a konstrukcja chłodzenia oparta na podwójnych wentylatorach Shark Fin 2.0. 

Dodatkowo, nowy MateBook 13 został wyposażony w czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania. 

Huawei MateBook 13 został wyposażony w funkcje Share OneHop oraz Multi-Screen Collaboration, które ułatwiają wielozadaniową pracę na urządzeniach Huawei.

OneHop umożliwia zbliżeniowe przesyłanie danych między laptopem a smartfonem lub tabletem Huawei, wyposażonym w technologię NFC. Aby przenieść pliki wystarczy włączyć w smartfonie odpowiednią funkcję, a następnie zbliżyć urządzenie mobilne (z nakładką EMUI w wersji 9.0 lub wyższej) do laptopa. Dzięki OneHop użytkownik może w jedną minutę przenieść między urządzeniami gigabajtowy film czy 500 zdjęć. 

Z kolei Multi-Screen Collaboration umożliwia współdzielenie ekranów urządzeń mobilnych (ze smartfonem lub tabletem z nakładką EMUI w wersji 10.0 lub wyższej). Między współdzielonymi ekranami wystarczy przesunąć dowolny plik, aby zapisać go w pamięci drugiego urządzenia. 

MateBook 13 z procesorem AMD Ryzen

MateBook 13 z procesorem AMD Ryzen

MateBook 13 z procesorem AMD Ryzen

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: