HUAWEI MatePad SE z obniżoną ceną i prezentami na start

Newsy
Opinie: 0
Tablet HUAWEI MatePad SE debiutuje w Polsce

Huawei rozszerzył swoje portfolio tabletów wprowadzając nowy model HUAWEI MatePad SE.

Ceny tabletu:

  • wersja Wi‑Fi z 64 GB pamięci 1099 zł,
  • wersji WiFi z 128 GB pamięci 1199 zł,
  • wersja LTE z 64 GB pamięci wynosi 1199 zł.

Od 1 do 14 lutego 2023 r. urządzenia dostępne są w ofercie premierowej, w ramach której ich cena została obniżona o 100 zł.

Tablety dostępne będą w oficjalnym sklepie Huawei.pl oraz w sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i w salonach sieci Plus. Urządzenia będzie można nabyć także na platformie Amazon.

Osoby, które w okresie promocji kupią tablet na stronie Huawei.pl otrzymają dodatkowo etui oraz 3 miesiące darmowego okresu próbnego z planem 200 GB w Chmurze Huawei.

W pakiecie można także dokupić słuchawki HUAWEI FreeBuds 5i w obniżonej cenie – za 249 zł.

W sklepie Huawei.pl na kupujących czekają też korzyści w postaci możliwości przedłużenia gwarancji o dodatkowy rok w obniżonej cenie oraz skorzystania z 20 rat z RRSO 0 %. Dodatkowe korzyści to: podwojone punkty w programie lojalnościowym, które można wymienić na zniżki, dodatkowa obniżka o wartości 50 zł dla klientów, którzy zdecydują się subskrybować newsletter, czy też szybka dostawa.

Tablet HUAWEI MatePad SE debiutuje w Polsce

Wyświetlacz w tablecie ma przekątną 10,4” i zajmuje 83% przodu urządzenia. Oferuje on obraz w rozdzielczości 2K (2000 x 1200 pikseli) z zagęszczeniem pikseli 225 PPI. Urządzenie dostosowuje jasność i kontrast ekranu, w zależności od warunków otoczenia. Redukuje również szkodliwą dla oczu emisję niebieskiego światła oraz migotanie obrazu, co potwierdzają certyfikaty TÜV Rheinland. Tablet wyposażono w tryb e‑książki, który optymalizuje wyświetlane kolory.

HUAWEI MatePad SE ma 7,85 mm grubości i waży 440 g. 

Tablet wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 680,4 GB pamięci RAM oraz 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej.

Dostępne są dwie wersje tabletu z Wi-Fi i z modemem LTE.

Bateria umieszczona w urządzeniu ma pojemności 5100 mAh. Umożliwią ona oglądanie filmów do 8,5 godziny. 

W tablecie zastosowano dwa aparaty – tylny 5 MP oraz przedni 2 MP.

Urządzenie ma dwa głośnikami umieszczone symetrycznie po przeciwnych stronach. 

W tablecie można stworzyć konto dla dzieci i ustawić m.in. rodzaj dostępnych treści i aplikacji oraz maksymalny czas korzystania. W kąciku dziecięcym dostępne są również funkcje ochrony wzroku, czyli filtr światła niebieskiego oraz tryb e‑książki, który umożliwia komfortowe czytanie, a także specjalne alerty, które pomogą dziecku utrzymywać prawidłową posturę. A jeśli z tabletu ma skorzystać senior, w prosty sposób można m.in. dostosować wielkość tekstu czy szybkość reakcji ekranu na dotyk.

Na jego ekranie można otworzyć do trzech aplikacji w tym samym czasie. Jest też funkcja dublowania aplikacji – można otworzyć dwa okna tej samej aplikacji oddzielnie i na bieżąco porównywać różne produkty lub oferty. Huawei Share umożliwia natomiast przesyłanie zdjęć, filmów i tekstów. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: