Huawei MediaPad M3 - najlepszy DJ na sylwestrowej imprezie

Akcje partnerskie
Opinie: 1
Opinie: 1

Akcja partnerska

Grudzień to święta, ale także sylwestrowe szaleństwo. Dobra muzyka jest jego nieodłącznym elementem. W tym roku naszym prywatnym DJ-em będzie tablet Huawei MediaPad M3. Taki sprzęt to gwarancja udanej imprezy, na którą czekamy przez cały rok. Huawei zaprojektował ten tablet we współpracy z legendarną firmą harman/kardon. Tej marki nie trzeba fanom najwyższej jakości dźwięku przedstawiać. harman/kardon jest obecny na rynku już od kilkudziesięciu lat. Huawei nawiązał z nią bliską współpracę, aby zapewnić w swoich urządzeniach najwyższą jakość dźwięku.

MediaPad M3 przede wszystkim posiada dwa świetnej jakości stereofoniczne głośniki. Są one zlokalizowane po bokach tabletu. Za obróbkę dźwięku odpowiada najwyższej klasy procesor DAC firmy Asahi Kasei Microdevices. Jest to przetwornik klasy premium. Zapewnia czyste, szczegółowe brzmienie HiFi, jakością znacznie przewyższając płyty CD.

 

Miejsca na muzykę w pamięci tabletu na pewno nam nie zabraknie. Jest to szczególnie istotne w przypadku formatów bezstratnych o najwyższej jakości np. FLAC. MediaPad M3 ma 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci w zależności od wersji. Pamięć można rozszerzyć o kolejne 128 GB za pomocą karty micro SD. To około 25 tysięcy utworów w formacie MP3. Huawei MediaPad M3 odtwarza także cały wachlarz innych formatów audio.

Nic jednak nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamiast budować kolekcję własnych plików, skorzystać z bardzo wygodnych i popularnych serwisów muzycznych. Na naszym tablecie świetnie będą działać Spotify, Deezer lub Tidal. Serwisy te już teraz mają gotowe listy utworów, które w ciągu kilku minut zapełnią sylwestrowy parkiet.

Podczas streamingu muzyki z tego typu aplikacji ważna jest odpowiednio szybka łączność z siecią. Oto w przypadku MediaPad M3 zadba najnowszy standard WiFi AC oraz łączność LTE. Użytkownikowi tabletu Huawei nie grożą przerwy w odtwarzaniu muzyki. Również pobranie większej liczby plików do pamięci będzie bardzo szybkie i sprawne.

Nasz MediaPad M3 do zewnętrznych głośników możemy podłączyć kablem lub dużo wygodniej, bezprzewodowo, zaawansowaną technologią Bluetooth 4.1 z protokołem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Ten standard zapewnia doskonałą jakość przesyłanego dźwięku.

Gdy planujemy bawić się w Sylwestra przy teledyskach z portalu Youtube to zachwyci nas naprawdę wyjątkowy ekran o przekątnej 8,4 cala i wysokiej rozdzielczości 2560x1600 pikseli. Wysoka jasność i świetne kąty widzenia sprawdzą się podczas odtwarzania najnowszych tanecznych hitów.

W czasie sylwestrowej zabawy w górskim pensjonacie może w najmniej spodziewanym momencie zabraknąć prądu. Gdy bawimy się z Huawei MediaPad M3 to nic nam nie grozi. Nasz tablet pozwala na 45 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Można być spokojnym, że MediaPad M3 wytrzyma nawet najdłuższą imprezę sylwestrową na świecie.

Gdy nasz tablet będzie DJ-em na naprawdę dużej imprezie to przyda nam się także możliwość zabezpieczenia go odciskiem palca. Zapewni to bezpieczeństwo naszych danych, a jednocześnie umożliwi błyskawiczne odblokowanie tabletu, gdy zajdzie taka potrzeba.

Tablet Huawei MediaPad M3 na pewno sprawdzi się jako sylwestrowy DJ. Najnowszy MediaPad pozwala na wygodne odtwarzanie muzyki z pamięci urządzenia lub z popularnych serwisów Spotify, Deezer lub Tidal. Współpraca z firmą harman/kardon to gwarancja najwyższej jakości odtwarzanych dźwięków. MediaPad M3 to także specjalnie dobrane komponenty – specjalny procesor dźwięku klasy premium i wysokiej klasy głośniki stereo. Przetwornik jest w stanie zaoferować brzmienie przewyższające jakością płytę CD. Nie zapominajmy także o świetnej baterii, która pozwoli nam na szaloną zabawę przez wiele godzin. Huawei MediaPad M3 to sylwestrowy DJ marzeń.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: