nova 10 i potężny Mate 50 Pro już w Polsce

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Huawei nova 10

Huawei wprowadza do Polski smartfony z serii nova 10 i flagowca Mate 50 Pro. 

Sugerowana cena detaliczna Huawei nova 10 Pro wynosi 2 999 zł, zaś Huawei nova 10 – 2 499 zł.

Ich sprzedaż regularna ruszy 10 października, natomiast od 28 września do 9 października 2022 r. będą one dostępne w ofercie specjalnej, w ramach której ich pierwsi nabywcy będą mogli odebrać słuchawki Huawei FreeBuds Pro 2 za 1 zł.

W dniu premiery smartfony Huawei z serii nova 10 dostępne będą u partnerów biznesowych w sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom i Komputronik. Urządzenia będą także dostępne w oficjalnej Strefie Marki na Allegro, na platformie Amazon oraz w Huawei Experience Store i w sklepie Huawei.pl.

W sklepie Huawei.pl na kupujących czekają dodatkowe korzyści, w postaci możliwości przedłużenia gwarancji o kolejny rok w promocyjnej cenie 29,90 zł, 20 rat z RRSO 0 %, podwojonych punktów w programie lojalnościowym, które można wymienić na zniżki, dodatkowej obniżki o wartości 50 zł dla klientów, którzy zdecydują się subskrybować newsletter, czy wreszcie szybkiej dostawy. Ponadto osoby, które opiszą i opublikują w sklepie Huawei.pl swoje odczucia z użytkowania smartfonów Huawei z serii nova 10, otrzymają kupon na zakup wagi Huawei Scale 3 za 1 zł.

Szczegóły dotyczące dostępności i oferty modelu Huawei nova 10 SE zostaną podane do wiadomości w drugiej połowie października. Oferta może różnić się w zależności od kanału sprzedaży oraz może ulec zmianie. Szczegóły dostępne są u Sprzedawców.

Huawei zapowiedział również wprowadzenie na polski rynek smartfonu Huawei Mate 50 Pro.

Sugerowana cena detaliczna Huawei Mate 50 Pro w wersji z pamięcią wewnętrzną 256 GB i standardowym wykończeniem w kolorach srebrnym i czarnym wynosi 5 999 zł, zaś w wersji z pamięcią 512 GB i wykończeniem z wegańskiej skóry w kolorze pomarańczowym wynosi 6 499 zł.

Sprzedaż regularna ruszy 31 października, natomiast od 28 września do 30 października 2022 r., smartfon dostępny będzie w ofercie specjalnej, w ramach której pierwsi nabywcy będą mogli odebrać wysoce cenione słuchawki Huawei FreeBuds Pro 2 za 1 zł oraz otrzymają przedłużenie gwarancji o kolejny rok. Na wszystkich nabywców Huawei Mate 50 Pro, również po okresie przedsprzedaży, czeka także prezent w postaci pakietu 50 GB w Chmurze Huawei na okres 3 miesięcy.

Smartfon Huawei Mate 50 Pro dostępny będzie w Play i Plusie oraz w sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom i Komputronik. Urządzenie będzie także dostępne w oficjalnej Strefie Marki na Allegro, na platformie Amazon oraz w Huawei Experience Store i w sklepie Huawei.pl.

Oferta może różnić się w zależności od kanału sprzedaży oraz może ulec zmianie.

Więcej o Huawei Mate 50 Pro można przeczytać tutaj.

Huawei nova 10

Huawei nova 10

Huawei Mate 50 Pro

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: