Huawei P10 w rękach GSMONLINE.PL - wideo

Drukuj

Na filmie sprawdziliśmy jak działa Huawei P10.

 

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P10:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Naar78 pisze: 2017-02-27 13:39
  Droga Redakcjo a jakie są różnice między P10 Plus a Mate 9 Pro?
  2
 • Users Avatars Mini
  Roma pisze: 2017-02-27 15:06
  Śliczny i mam nadzieję, że mój ukochany operator plus szybko go doda do oferty, bo jeszcze w kwietniu będę chciała przedłużyć umowę.
  -6
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy