Nowy rok witamy z Huawei P9 Blue

Akcje partnerskie
Opinie: 1

Akcja partnerska

Noc sylwestrowa to obietnica wspaniałej zabawy. Czekamy na nią cały rok. Warto uwiecznić te wyjątkowe chwile, a okazji do zdjęć będzie sporo. Czekają na nas szalone selfie, zdjęcia z tanecznego parkietu, a najbardziej widowiskowe będą pokazy sztucznych ogni o północy. Nikt jednak nie będzie przecież zabierał na sylwestrową zabawę aparatu fotograficznego. Nasz smartfon Huawei P9 Blue osiągnie lepsze efekty niż duża i ciężka lustrzanka.

 

Malujemy światłem

Huawei P9 Blue oferuje wyjątkowy tryb Świetlne grafitti. Pozwala on stworzyć na zdjęciu fantastyczne świetlne wzory. Możliwych kreatywnych zastosowań jest bardzo wiele. Jednym z nich jest fotografowanie fajerwerków. Zrobienie super efektownych zdjęć jest bardzo łatwe. Należy ustawić smartfon nieruchomo. Przydatny będzie niewielki, kieszonkowy statyw lub po prostu podparcie telefonu. Następnie wystarczy uruchomić tryb Malowanie światłem i następnie Świetlne grafitti i telefon zadba o resztę. Wystarczy obserwować jak na ekranie pojawiają się kolejne rozbłyski fajerwerków dodawane do już zrobionego zdjęcia. W każdej chwili można przerwać rejestrację, gdy uznamy, że efekt nam odpowiada. Możliwość podglądu zdjęcia „live” czyni cały proces bajecznie prostym.

Dobrym pomysłem na wykorzystanie trybu Świetlne grafitti jest sfotografowanie znajomych trzymających w dłoniach sztuczne ognie. Podczas rejestracji obrazu każda z osób powinna napisać w powietrzu literę, cyfrę lub np. serce. Huawei P9 Blue zarejestruje te ruchy jako świetlne symbole powstałe z iskier i światła. Takie zdjęcie na pewno zdobędzie setki polubień na Facebooku i Instagramie!

Zdjęcia w nocy? Nic prostszego!

P9 ma również dedykowany tryb do zdjęć nocnych z długimi czasami naświetlania. Ocenę czy zdjęcie zostało wystarczająco naświetlone ułatwi podgląd na żywo. Za wysoką jakość zdjęć odpowiadają dwie matryce. Zarejestrowanie tego samego obrazu przez dwie kamery jednocześnie pozwala znacznie zwiększyć ilość szczegółów. Zdjęcia są dobrze doświetlone, bo Huwei zastosował w P9 większe niż standardowe piksele. Wszystko po to, aby fotografowanie było jeszcze łatwiejsze i gwarantowało najlepsze efekty.

Korzystając z Huawei P9 Blue w sylwestrową noc zapomnimy o nieostrych zdjęciach. Nad ustawianiem ostrości czuwa nowoczesny układ detekcji fazy znany z lustrzanek. Detekcja fazy znana jest z szybkości oraz precyzji działania. Dodatkowo autofocus wspomagany jest przez laser. W efekcie telefon jest w stanie ustawić właściwą ostrość w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Huawei P9 Blue oferuje specjalny tryb ustawień manualnych. Pozwala on na ręczną kontrolę wszystkich parametrów, tak jak w profesjonalnych aparatach fotograficznych. Możemy ręcznie ustawić czułość ISO, czas otwarcia migawki, sposób pomiaru światła, balans bieli, korekcję ekspozycji, a nawet ręcznie ustawić ostrość. Jest także opcja zapisu naszych zdjęć w profesjonalnym formacie RAW ułatwiającym późniejszą edycję zdjęć na komputerze. Otwiera to zupełnie nowe możliwości dla osób chcących eksperymentować z fotografią. Nasze sylwestrowe zdjęcia będą nie do pobicia.

Selfie najwyższej jakości

Zabawa sylwestrowa to także czas na szalone selfie. P9 Blue uwieczni naszą radość. Przednia kamera ma rekordową rozdzielczość 8 megapikseli. Pozwala na wykonanie szczegółowych zdjęć wysokiej jakości. Specjalny tryb Beauty ukryje drobne niedoskonałości naszej urody i nawet zmęczeni szaloną zabawą będziemy wyglądali zachwycająco.

 

Dobra zabawa na zdjęciach się nie kończy

Huawei P9 Blue jest nie tylko w stanie uwiecznić na fotografiach i filmach dobrą zabawę, ale także ją zapewnić. Ten telefon świetnie sprawdzi się jako DJ. W P9 Blue możesz dokupić dostęp do milionów utworów oferowanych przez popularne serwisy muzyczne np. Spotify, Deezer lub Tidal. Każdy z tych serwisów oferuje playlisty przygotowane specjalnie z myślą o sylwestrowej zabawie. Utwory możesz zapisać w pojemnej pamięci Huawei P9 Blue albo odtwarzać bezpośrednio z internetu. Nad jakością brzmienia w P9 czuwa zaawansowany procesor dźwięku.

Świetna bateria

W Huawei P9 Blue nie musimy się obawiać, że nasz telefon wyłączy się w środku sylwestrowego szaleństwa. Specjalne programy zarządzania energią oraz rekordowe 3000 mAh pojemności baterii zadbają o to, że nasz smartfon będzie działał do końca nawet najdłuższej imprezy.

 

Sylwester? Tylko z Huawei P9 Blue

Huawei P9 Blue to idealny kompan sylwestrowego wieczoru. Pozwala uwiecznić zapierające dech w piersiach zdjęcia fajerwerków. Oferuje jakość, którą do tej pory zapewniały tylko zaawansowane lustrzanki. Robi świetne selfie w każdych warunkach. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą usatysfakcjonowani trybem profesjonalnym i zapisem zdjęć w formacie RAW. P9 jest także świetnym DJ-em, który zapełni parkiet w ciągu kilku minut! Jeśli Sylwester to tylko z Huawei P9 Blue.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: