Huawei P9 lite 2017 - nasze zdjęcia i wideo wykonane smartfonem

Drukuj

Oto przykładowe zdjęcia i wideo wykonane smartfonem Huawei P9 lite 2017.

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P9 lite 2017:

(Po kliknięciu na zdjęcie wyświetli się oryginalna fotografia)

Wideo:

 

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  maciej pisze: 2017-03-07 14:45
  Witam serdecznie, jako że jestem zainteresowany tym modelem mam pytanie odnośnie aparatu. Czy oko kamery jest w jakikolwiek sposób schowany w obudowę, czy można ten telefon spokojnie nosić bez etui?
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy