Huawei P9 Lite - rozpakowanie pudełka (wideo)

Drukuj

Dzięki uprzejmości sieci Orange, na filmie rozpakowaliśmy pudełko ze smartfonem Huawei P9 Lite.

Inne informacje na temat Huawei P9 Lite:

Ocena: 3 głosów Aktualna ocena: 9
Drukuj



Komentarze / 9

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    b pisze: 2016-05-13 17:32
    soft jak w ajfonie
    -1
  • Users Avatars Mini
    Hig pisze: 2016-05-13 18:19
    Czemu u nas jest wersja z 2 gb RAM a wszędzie na Zachodzie jest 3 gb RAM także w wersji dual sim!?
    1
  • Users Avatars Mini
    egon morski pisze: 2016-05-13 18:25
    piękne rozpakowanie panie wojtku. poszło szybko , sprawnie.profesjonalnie napisałbym. a i melodyjka tez niezła. mysle sobie , że nikt w wolnej polsce nie potrafi tak cudownie , gracko i bezbłędnie rozpakowywać kartoniki z telefonami jak pan. palce pana , niczym macki ośmiornicy oplatajace kadłub żaglowca - a tak one opasawszy kartonik - śmigaja bezbłednie wydobywajac z czeluści pudła telefon huawei. jednak film został przerwany w połowie. zabrakło wzruszajacych chwil gdy zapakowuje pan telefon ponownie i odprawia. chciałem zauważyc iż niedawno pisaliscie o pojawieniu sie w biedronce myphone 3210 . kiedy bedzie film z odpakowania ( i zapakowania mam nadzieje)tego telefonu ?
    2
  • Piechocki 2013
    wojciech.piechocki pisze: 2016-05-13 20:01
    @egon...jak nagrywamy unboxing to myslimy tylko o Tobie
    0
  • Users Avatars Mini
    egon morski pisze: 2016-05-13 20:38
    at wojciech.p. czuje sie zaszczycony. jednak nie udzielił pan info o terminie unboxing myphone 3210 a o który pytałem
    0
  • Users Avatars Mini
    Alex pisze: 2016-05-14 08:45
    Oj, coś wolno reaguje ten telefon.. w 2:24 to już w ogóle robi co chce, sam przewinął listę?
    0
  • Users Avatars Mini
    Alex pisze: 2016-05-14 08:46
    A poza tym, wiadomo kiedy pojawi się w Orange?
    0
  • Piechocki 2013
    wojciech.piechocki pisze: 2016-05-14 09:32
    @ w Orange chyba juz dojechal do magazynów..bedzie pewnie dostepny juz za pare dni telefon bardzo dobrze reaguje na dotyk i nic sam nie przewija :-)
    -1
  • Users Avatars Mini
    egon morski pisze: 2016-05-14 20:15
    at wojciech.p. tak , wiemy iż stany magazynowe ma pan opanowane doskonale. jednak ponawiam pytanie. kiedy unboxing myphone 3210 ?
    1
  • Design dla Huawei jest ważny od wielu lat. Producent wydaje ogromne kwoty na projektowanie wyglądu swoich urządzeń. 

  • Nasze smartfony z dnia na dzień gromadzą w swojej pamięci coraz więcej prywatnych, ważnych danych. Zwykle się nad tym w ogóle nie zastanawiamy. Listy kontaktów, zdjęcia, ale także aplikacje społecznościowe i bankowe – te dane nie mogą trafić w niepowołane ręce i Huawei P9 lite 2017 o to zadba znacznie skuteczniej od innych smartfonów. 

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy