Huawei Assistant, Huawei Pay, Huawei Video i długa lista nowych partnerów

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Booking.comRentalcars.comRidewaysKAYAKMoovitQwantSkyscanner i SQUID będą dystrybuować treści i usługi premium wśród użytkowników urządzeń Huawei.

Podczas konferencji Huawei Eco-Connect Europe 2018 pod hasłem Współpraca, Huawei zaprezentował wizję oraz narzędzia do uzyskania pozycji globalnego lidera na rynku smartfonów i usług mobilnych.

Cel ten firma chce osiągnąć poprzez m.in. personalizowanie informacji w urządzeniach mobilnych, płatności mobilne oraz inteligentne podróżowanie. 

Kluczowe dla Huawei Mobile Services kierunki uwzględniają uruchomienie usługi Huawei Assistant, którego premiera zaplanowana jest na 2019 rok, usługi płatności mobilnych Huawei Pay (ma być dostępna w wybranych krajach w Europie od 2019 roku) oraz Huawei Video.

Huawei ogłosił, że funkcjonalność Huawei In-App Purchase (IAP), czyli możliwość zakupów z poziomu aplikacji, jest już dostępna w 135 krajach.

Huawei Mobile Services liczy już ponad 460 milionów użytkowników w ponad 170 krajach. W samej Europie jest już ich 32 mln.

My o nowych usługach, które planuje wdrożyć Huawei, pisaliśmy już wcześniej tutaj

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: