Huawei Warszawa - lista atrakcji znana, lista promocji nadal nie

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Otwarcie sklepu Huawei Warszawa będzie celebrowane przez cały weekend, 15 i 16 grudnia.

Hol główny Arkadii zostanie zaaranżowany na potrzeby 2-dniowego hucznego świętowania – stanie tam między innymi duża scena, na której odbywać się będą konkursy z nagrodami oraz spotkania z influencerami z #TeamHuawei.

Pierwszego dnia goście odwiedzający Arkadię będą mogli spotkać się m.in. z dziennikarzem muzycznym Jankesem oraz modelami Karoliną Pisarek i Jakobem Koselem. O 15:00 odbędzie się koncert Sarsy, jednej z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Będzie też okazja, by osobiście spotkać aktorkę Martę Wierzbicką i znany z YouTube’a duet Szparagi, tworzony przez Karolinę Pielesiak i Natalię Szymaniec. Przez cały dzień Huawei będzie zapewniał atrakcje w głównym holu Arkadii, między innymi możliwość zdobycia własnej karykatury stworzonej na tablecie czy warsztaty z freestyle footballu. 

Podczas drugiego dnia celebracji, odwiedzający Arkadię będą mogli uczestniczyć w warsztatach fotografii mobilnej i poznać proste techniki, dzięki którym za pomocą smartfona wykonają świetne zdjęcia portretowe czy selfie. Warsztaty poprowadzi fotograf Błażej Jeleń z #TeamHuawei. Tego dnia odbędzie się też spotkanie z Anną Lewandowską, z którą wywiad na scenie przeprowadzi Kuba Wojewódzki. Jedną z atrakcji tego dnia będzie pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Adriana Pruskiego (Just Edi), znanego m.in. z programu telewizyjnego „Mam Talent”.

Uroczyste otwarcie nastąpi 15 grudnia, tuż przed 11:00. Na pierwszych gości czekać będzie tort i szampan. W sklepie, przez dwa dni celebracji, w określonych godzinach ogłaszanych przez konferansjera, odbywać się też będą spotkania z influencerami Huawei, m.in. z Sarsą, Anną Lewandowską i Kubą Wojewódzkim.

Z okazji otwarcia pierwszego sklepu Huawei, marka przygotowała dla klientów kilkanaście ofert promocyjnych. Na razie Huawei nie zdradził tych ofert.

Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna będzie pod linkiem: https://consumer.huawei.com/pl/huawei-warszawa/

O otwarciu nowego salonu pisaliśmy wcześniej tutaj.

Opinie:

Rekomendowane: