Kolejne promocje w sklepie Huawei AppGallery

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Każdy użytkownik smartfonów i tabletów Huawei, który pobierze aplikacje IPLA, Empik Go, WP Pilot lub Allegro ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, otrzyma w prezencie dodatkową ofertę promocyjną w zależności od wybranej aplikacji.

Promocja potrwa do 31 grudnia lub do wyczerpania voucherów.

 

Użytkownicy, którzy pobiorą z AppGallery aplikację Empik Go, otrzymają 30-dniowy, darmowy dostęp do e-booków i audiobooków i będą mogły wybierać z ponad 40 tysięcy pozycji. Liczba voucherów jest ograniczona – Huawei i Empik Go przygotowały 10 tysięcy kodów promocyjnych.

 

Pobierając aplikację WP Pilot z AppGallery, użytkownicy urządzeń mobilnych Huawei otrzymają voucher dający 14 dni darmowego dostępu do ponad 30 programów TV, w tym kanałów filmowych, na terenie całej Unii Europejskiej.  Natomiast ci, którzy zainstalują aplikację IPLA, otrzymają miesięczny, darmowy dostęp do programów telewizyjnych w wersji Premium.

 

Osoby, które pobiorą aplikację Allegro, otrzymają 10 Monet Allegro – 5 za pobranie aplikacji z AppGallery i 5 za pierwszy zakup na Allegro. Monety można wykorzystać podczas przyszłych zakupów w serwisie.

 

Aby skorzystać ze specjalnych ofert, wystarczy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei (osoby, które nie posiadają ID Huawei, a mają smartfon marki, mogą bezpłatnie je założyć wchodząc w Ustawienia urządzenia). W kolejnym kroku należy wejść do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery i ściągnąć jedną lub więcej spośród aplikacji objętych ofertą: Allegro, Empik Go, IPLA i WP Pilot. W kolejnym kroku wystarczy kliknąć w sekcję „Prezenty”, która znajduje się na karcie aplikacji, a następnie odebrać swój kupon i postępować dalej zgodnie z instrukcją.

Oferta trwa do 31 grudnia lub do wyczerpania voucherów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: