HUAWEI TalkBand B3 - dzięki tej opasce wrócimy do formy po świętach

Akcje partnerskie
Opinie: 0
Opinie: 0

Akcja partnerska

Święta, oprócz wspaniałej atmosfery, cudownych spotkań z najbliższymi, wspaniałych prezentów, to także okazja do degustowania świątecznych dań, ciast i innych specjałów. Może się okazać, że po świątecznym obżarstwie nasza waga poszybuje w górę. Aby powrócić do przedświątecznej zgrabnej sylwetki będziemy musieli trochę więcej czasu poświęcić na ruch. Naszym profesjonalnym, prywatnym trenerem, który pomoże nam w tym roku sprawnie zgubić świąteczne krągłości będzie opaska sportowa HUAWEI TalkBand B3.

Gdy po świątecznej kolacji rozpoczniemy nasz sportowy trening to HUAWEI TalkBand B3 automatycznie wykryje rodzaj fizycznej aktywności: spacer, bieg, rower lub wspinaczkę. To bardzo wygodne, bo nie musimy pamiętać o konfigurowaniu naszego gadżetu przed treningiem.

Design najnowszej opaski Huawei pasuje zarówno do stroju sportowego, ale także do klasycznego garnituru czy kobiecego kostiumu. Gadżetowi towarzyszą najwyższej klasy materiały: stal, bardzo dobrej jakości tworzywa oraz szkło. Pasek jest gumowy, skórzany lub jest to elegancka, metalowa bransoleta. TalkBand jest dostępny w pięciu gustownych kolorach: czarnym, białym, brązowym, beżowym i tytanowym.

Nowy TalkBand spełnia normę IP57, a więc jest odporny na przypadkowe zalania i zabrudzenia. Jest to niezbędne, gdy będziemy biegać lub jeździć na rowerze przy naprawdę złej pogodzie. Sam ekran wykonany w technologii PMOLED jest chroniony przez super wytrzymałe szkło marki Gorilla.

TalkBand B3 to produkt do bardzo szerokiego grona odbiorców, a nie tylko dla osób uprawiających sport. Jest to bardzo przydatny gadżet dla zapracowanych biznesmenów. Będą oni zachwyceni tym, że moduł mierzący naszą aktywność to jednocześnie także wygodny zestaw słuchawkowy Bluetooth. Po naciśnięciu przycisków na bokach koperty w naszej dłoni pojawi się zgrabna słuchawka, przez którą możemy prowadzić rozmowy telefoniczne. To świetne rozwiązanie podczas kierowania naszym samochodem lub w czasie jazdy na rowerze. Dzięki TalkBand B3 nie będziemy musieli dokupować kolejnego gadżetu - słuchawka Bluetooth zawsze będzie z nami i nigdy jej nie zgubimy. Jakość połączeń nas zachwyci, bo Huawei wyposażył B3 w dedykowany chip CSR zapewniający krystaliczną jakość dźwięku dzięki zaawansowanym algorytmom redukującym szum. Słuchawka ma także 2 mikrofony oraz specjalnie umieszczoną antenę.

HUAWEI TalkBand B3 pozytywnie zaskoczy również świątecznych śpiochów. Ta opaska dokładnie zmierzy czas naszego snu, a także precyzyjnie podzieli go na fazy i oceni, czy faza snu głębokiego była wystarczająco długa. Tak dokładne dane sprawią, że będziemy bardziej wypoczęci, bo dzięki opasce nasz sen będzie bardziej efektywny. Sama pobudka również będzie dużo milsza, bo B3 obudzi nas miłymi wibracjami na naszym nadgarstku, a nie głośnym sygnałem jak inne, zwykłe budziki.

TalkBand B3 może być dla nas także prawdziwym centrum powiadomień. W aplikacji Huawei Wear na smartfonie samodzielnie wybierzemy, które programy mogą wyświetlać swoje powiadomienia na ekranie opaski. To bardzo wygodne, bo nie będziemy musieli już tak często wyciągać z kieszeni lub torebki naszego smartfonu.

Sporą zaletą nowej opaski jest także bardzo długi czas jej działania bez konieczności ładowania. Ten przydatny gadżet działa 3-4 dni bez kontaktu z gniazdkiem elektrycznym, a więc sporo dłużej niż zwykłe smartwatche. TalkBand B3 jest kompatybilny zarówno ze smartfonami z systemem Android, ale także z telefonami iPhone.

HUAWEI TalkBand B3 to wspaniały upominek zarówno dla osób bardziej aktywnych sportowo, ale także dla tych, którzy dopiero startują z fitnessem. Przyda się nam także w pracy jako centrum powiadomień oraz naprawdę wygodny zestaw słuchawkowy. Nie chce się wierzyć, że tak wiele funkcji oferuje tak lekka i zgrabna opaska. W okresie świąt pamiętajmy o wspaniałym przesłaniu kampanii Huawei #BePresent. Producent najlepszych smartfonów w tym roku namawia na odłożenie ich w tym czasie na bok. To nasza rodzina i bliscy powinni być dla nas najważniejsi. Do wspaniałych i szybkich urządzeń mobilnych możemy wrócić w każdej chwili, ale w czasie świąt warto w pełni skupić się na relacjach z osobami, na których zależy nam najbardziej. Sprawmy, aby te święta były wyjątkowe!

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: