Huawei Watch – zmienia się razem z nami

Akcje partnerskie
Opinie: 0
Opinie: 0

Akcja partnerska

Tradycyjne zegarki perfekcyjnie odmierzające czas od zawsze są symbolem prestiżu i luksusu. Szwajcarskie czasomierze do tej pory potrafią kosztować krocie i nadal wspaniale podkreślają styl i klasę ich posiadacza. Oprócz dopracowanego designu nie oferują jednak funkcji, których oczekujemy od gadżetów we współczesnym, bardzo nowoczesnym świecie. Drogie szwajcarskie zegarki nie znikną z półek, ale częściowo są wypierane przez współczesne technologiczne cacka. Smartwatch Huawei Watch ma niesamowicie dopracowany design, ale jednocześnie jest naszym elektronicznym asystentem, który będzie nam towarzyszył w czasie naszych obowiązków służbowych, treningów i podróży. Cechą Huawei Watch, która bez wątpienia nas zaskoczy, jest to, że kupując jeden zegarek tak naprawdę kupujemy prawdziwego kameleona, który będzie się zmieniał, gdy tylko tego będziemy od niego wymagali i może to robić nawet kilka razy dziennie.

Sam zakup zegarka Huawei Watch niczym nie różni się od zakupu pięknej biżuterii u renomowanego jubilera. Koperta smartwatcha jest wykonana z najwyższej klasy stali nierdzewnej i podczas zakupu wybieramy jej kolor. Możemy zdecydować się na kolor srebrny, czarny lub czy złoty. Na kobiety czeka Huawei Watch zdobiony cyrkoniami Swarovskiego (Swarovski Zirconia) lub drobną, złotą fakturą. To tylko początek personalizacji. W kolejnym etapie dobieramy piękne stalowe bransolety lub paski wykonane z prawdziwej skóry. Już po zakupie możemy je samodzielnie wymienić na dowolny pasek lub bransoletę, która będzie spełniała nasze wymagania. Huawei Watch to także perfekcyjna jakość wykonania - szkiełko kryjące ekran jest szafirowe i odporne na zadrapania.

Trzeba jednak przyznać, że podobna konfiguracja przy zakupie jest możliwa także podczas kupowania tradycyjnych czasomierzy. Prawdziwa „zabawa” zegarkiem Huawei Watch rozpoczyna się tak naprawdę dopiero, gdy wyjmiemy go z pudełka i włączymy. Po krótkiej konfiguracji, w której smartwatch połączy się z naszym smartfonem, do naszej dyspozycji otrzymamy prawdziwą platformę (system Android Wear), którą będziemy mogli skonfigurować „pod siebie”. Co więcej, nasz zegarek będzie mógł się zmieniać w ciągu naszego całego dnia i dopasowywać się do stylu, który w danej chwili będzie nam towarzyszył.

Styl naszego zegarka zmieniamy w ciągu kilku sekund wybierając odpowiadający nam w danej chwili cyferblat (Face). Już po chwili nasz zegarek zmienia się nie do poznania. Po wyjęciu zegarka z pudełka mamy kilkadziesiąt seryjnych cyferblatów do wyboru, a kolejne kilkadziesiąt możemy pobrać ze sklepu Google PLAY. Część z nich jest płatna, ale jest tam także wiele bezpłatnych i bardzo dobrze zaprojektowanych cyferblatów do wyboru.

Huawei Watch może nam towarzyszyć już od rana. Zegarek obudzi nas delikatną wibracją na nadgarstku. Koniec z hałaśliwym i przeraźliwymi alarmami.

Zaczynamy nasz poranny trening. Na ekranie zegarka pojawia się licznik kroków, ilość spalonych kalorii, puls oraz stoper. Nasz Huawei Watch jest zegarkiem profesjonalnego sportowca. Dane z zegarka możemy synchronizować m.in. z aplikacją Endomondo.

Pijemy kawę, na naszym zegarku czytamy powiadomienia z serwisów społecznościowych i wyruszamy na pierwsze spotkanie w tym dniu. Biuro naszego kontrahenta jest zlokalizowane w nowej dzielnicy biurowej. Huawei Watch wyświetla nam mapę z serwisu Google Maps i już po chwili jesteśmy na miejscu. To spotkanie z prezesem dużej firmy. Przełączamy cyferblat na naszym zegarku na prawdziwie klasyczny, zachwycający prostotą i przypominający najlepsze szwajcarskie czasomierze. Nasz rozmówca dostrzega nasz nowy gadżet i docenia nasz styl, ale także technologiczne zaawansowanie. Huawei Watch jest dużo ciekawszy niż klasyczne zegarki znane od lat.

Po pracy wracamy do domu. Nasze dzieci uwielbiają Gwiezdne Wojny. Na naszym zegarku ustawiamy motyw z tego filmu. Wieczorem nasz Huawei Watch służy nam jako pilot do telewizora, a także jest naszym DJ-em. Na jego ekranie możemy sterować niemal dowolnym serwisem streamingowym z muzyką. Huawei Watch jest członkiem naszej rodziny.

W biznesie obowiązuje zasada „wyróżnij się albo zgiń”. Z Huawei wyróżniamy się i to w najlepszym stylu. To zegarek podkreślający nasz gust, naszą elegancję, ale jednocześnie to, ze jesteśmy ciekawi najnowszych rozwiązań i potrafimy z nich korzystać. Z Huawei Watch możemy być profesjonalnym sportowcem, biznesmenem podróżującym po całym świecie, ale także świetnym rodzicem, który spędza czas ze swoimi dziećmi. Huawei Watch zmienia się razem z nami, w zależności od naszych potrzeb. Smartwatch Huawei jest świetnym uzupełnieniem smartfonów tego producenta.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: