Huawei Watch - twój prywatny trener

Akcje partnerskie
Opinie: 0
Opinie: 0

Akcja partnerska

Początek nowego roku to czas, w którym z pełną mocą próbujemy realizować nasze noworoczne postanowienia. Zwykle są one związane z naszym zdrowiem, dietą, kondycją fizyczną. Tym razem szanse na osiągnięcie ambitnych celów mamy dużo większe. Pomoże nam w tym prywatny trener, który będzie nas motywował do codziennego wysiłku. Taki sportowy asystent nie jest już dostępny wyłącznie dla celebrytów i gwiazd kina. Będzie nim zegarek Huawei Watch!

Smartwatch Huawei będzie nam towarzyszył przez całą dobę i sprawi, że będzie nam łatwiej zadbać o dobre samopoczucie i kondycję fizyczną. Już sama pobudka z Huawei Watch jest dużo przyjemniejsza. Zamiast głośnego alarmu obudzi nas przyjemna wibracja na naszym nadgarstku. Będziemy w lepszym nastroju, aby rozpocząć poranny jogging. Jeszcze przed wyjściem z domu na cyfrowym cyferblacie Huawei Watch sprawdzimy aktualną pogodę. Pamiętajmy, że w zimie dobrze dobrany strój jest naprawdę ważny.

Nasz sportowy asystent może analizować nasz trening korzystając z wbudowanej seryjnie aplikacji lub też może współpracować z popularnymi sportowymi programami np. Google Fit, Runtastic, Strava itp. Podczas treningu zegarek cały czas będzie zapisywał do swojej pamięci ilość pokonanych kroków, spalonych kalorii, odległość oraz czas. Tuż po wysiłku Huawei Watch w ciągu kilku sekund zmierzy nam puls. Wszystkie te dane są gromadzone w wybranej przez nas aplikacji i już na ekranie naszego smartfona będziemy wygodnie śledzić nasze sportowe postępy. Takiego trenera będą nam zazdrościć wszyscy.

Gdy biegamy w mieście, którego nie znamy – na przykład podczas podróży służbowej do Paryża lub Londynu, to nasz zegarek będzie także naszym wirtualnym przewodnikiem. Gdy stracimy na chwilę orientację i zgubimy drogę do hotelu to nasz smartwatch już po chwili wskaże nam bezbłędnie najkrótszą trasę. Zegarek dzięki integracji z mapami Google będzie nas prowadził informując wcześniej delikatną wibracją o każdym manewrze. W czasie powrotu nie będziemy już musieli wpatrywać się w ekran smartfona, co może być w czasie treningu niebezpieczne. Huawei Watch nie pozwoli nam się zgubić!

Gdy ćwiczymy to nadal chcemy być w kontakcie ze światem. W czasie treningu to Huawei Watch stanie się najwygodniejszym narzędziem do monitorowania powiadomień i wiadomości. Nie przegapimy żadnej ważnej informacji od naszego szefa, czy ważnego klienta. Nasz zegarek potrafi obsłużyć także połączenia głosowe. Bezpośrednio z Huawei Watch możemy wybierać połączenia z książki telefonicznej, a także odrzucać lub przyjmować połączenia przychodzące. Nasz telefon musi być wówczas w pobliżu, ale nie musimy go nawet dotykać!

Podczas biegu zwykle towarzyszy nam dynamiczna muzyka. Smartwatch będzie super wygodnym gadżetem do obsługi muzycznego odtwarzacza. Huawei Watch potrafi obsłużyć odtwarzanie muzyki z najpopularniejszych serwisów streamingowych m.in. Spotify czy Deezer.

Gdy zgłodniejemy lub zamarzy nam się dobra kawa to mówimy do naszego zegarka „find the best cafe” i już po chwili mamy listę najlepszych lokali w najbliższej okolicy.

Często w czasie naszego treningu wpadamy na najlepsze pomysły. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu je zanotować. Wystarczy powiedzieć do naszego zegarka „Take a note” i podać treść notatki. Już po chwili zostanie ona zapisana bezpiecznie w chmurze.

Huawei Watch współpracuje z zegarkami Huawei P9 lub P9 lite, ale może także być połączony z niemal dowolnym smartfonem innych producentów. Bateria 300 mAh pozwala na pracę urządzenia przez prawie 2 dni. Ładowanie zegarka jest szybkie i wygodne. W komplecie otrzymujemy bardzo elegancką i praktyczną ładowarkę.

 

Ekran jest chroniony przez szafirowe, wytrzymałe szkło. W środku Huawei Watch znajdziemy pełne portfolio czujników: żyroskop, akcelerometr, pulsometr i barometr. Zegarek obsługuje WiFi i Bluetooth. Jest to więc zaawansowany gadżet z najwyższej półki. Technologia jest ukryta w pięknej kopercie wykonanej z najwyższej jakości stopów stali nierdzewnej.

Kupując Huawei Watch kupujemy tak naprawdę wiele różnych zegarków. Jego właściciel może go personalizować w zależności od swoich wymagań i preferencji. Huawei Watch może w jednej chwili być zegarkiem zaawansowanego sportowca, a za chwilę doskonałym narzędziem na ręku bizneswoman. Styl naszego zegarka zmieniamy wybierając odpowiadający nam w danej chwili cyferblat. Po wyjęciu zegarka z pudełka mamy kilkadziesiąt seryjnych cyferblatów do wyboru, a kolejne kilkadziesiąt możemy pobrać ze sklepu Google PLAY.

Huawei Watch pomoże nam w nowym roku zadbać o kondycję i nasze zdrowie. Zegarek zmotywuje nas do systematycznych treningów. Synchronizacja danych ze smartfonem pozwoli śledzić nam nasze postępy. Niższa waga, coraz lepsze wyniki i lepsze samopoczucie to dodatkowe pozytywne efekty korzystania z aplikacji fitness. Huawei Watch to zaawansowany elektroniczny gadżet, który stanie się naszym sportowym trenerem. Oprócz funkcji fitness zegarek oferuje także kilkanaście innych usług, które ułatwią nam wiele codzienny zajęć. Huawei Watch może być naszym przewodnikiem, robić za nas notatki, odtwarzać naszą ulubioną muzykę, a także informować o prognozie pogody, przypominać o spotkaniach zapisanych w naszym kalendarzu, a nawet służyć jako zestaw głośnomówiący. Huawei Watch to naprawdę wymarzony trener.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: