hive wyłącznie przez aplikację FREE NOW

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Hulajnogi hive wracają na ulice w czerwonych barwach  i wyłącznie w aplikacji FREE NOW

Po wstrzymaniu swoich usług w połowie marca w związku z pandemią, hulajnogi hive na początku czerwca powracają w nowym wydaniu. Od teraz użytkownicy wypożyczą hive wyłącznie przez aplikację FREE NOW.

Flota hulajnóg zmienia barwy z żółtego na kolor czerwony.

Pierwszym miastem, w którym jednoślady od FREE NOW będą na nowo dostępne jest Wrocław. W kolejnych tygodniach usługa ta powróci również w Krakowie, Gdańsku i Warszawie

Mieszkańcy Wrocławia będą mogli skorzystać z 300 hulajnóg w czerwonych barwach FREE NOW. Taka sama liczba pojawi się również w każdym z pozostałych miast: Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie i będzie się ona zwiększać w kolejnych tygodniach, w zależności od zapotrzebowania mieszkańców.

Cennik wynajmu hive we FREE NOW pozostaje bez zmian: 3 zł za odblokowanie i 0,50 zł za każdą minutę.

Ze względu na pandemię hulajnogi FREE NOW są codziennie dokładnie dezynfekowane: przed rozstawieniem i w momencie zbiórki do ładowania, zwłaszcza w miejscach takich jak uchwyty, hamulce, dzwonek i kolumna. Dedykowany zespół zajmujący się rozmieszczeniem, uporządkowaniem, ładowaniem i konserwacją floty hulajnóg, ma obowiązek noszenia maseczek i jednorazowych rękawiczek podczas pracy. FREE NOW zaleca użytkownikom hulajnóg korzystanie z rękawiczek jednorazowych lub płynów antybakteryjnych do rąk zarówno tuż przed odblokowaniem hulajnogi, jak i po odstawieniu jej w bezpieczne miejsce. 

Aplikacja hive zostanie wyłączona i usunięta ze sklepów App Store i Google Play, a jej użytkownicy są informowani o konieczności pobrania aplikacji FREE NOW i założenia nowego konta (jeśli nie są jeszcze użytkownikami FREE NOW).

Oznacza to, że konta użytkowników aplikacji hive przestaną istnieć, a dane użytkowników zostaną usunięte i nie będą automatycznie migrować do FREE NOW. 

Marka hive będzie funkcjonować w co-brandingu z siostrzaną marką FREE NOW - obie należą do grupy inwestorskiej Daimlera i BMW.

FREE NOW ma w planach jeszcze w tym roku udostępnić na swojej platformie kolejne opcje transportu i usługi innych dostawców, m.in. car-sharing, bike-sharing lub transport miejski, stając się kompletną platformą typu MaaS (Mobility-as-a-Service). 

Aby wynająć hulajnogę hive we FREE NOW należy:

  • Pobrać aplikację FREE NOW i zarejestrować się lub zalogować się do istniejącego już konta FREE NOW. 
  • Dodać sposób płatności bezgotówkowej dowolną kartę kredytową, płatniczą, PayPal lub Apple Pay.
  • Wybrać ikonę hulajnogi na głównym ekranie aplikacji.
  • Odnaleźć najbliższą hulajnogę na mapie i odblokować ją: skanując kod QR umieszczony na kierownicy lub wpisując numer hulajnogi do aplikacji. 
  • Po przejeździe i odstawieniu hulajnogi w bezpieczne i bezkolizyjne miejsce, należy zakończyć przejazd w aplikacji. 
  • Opłata zostanie automatycznie pobrana z konta użytkownika. 

Szczegóły na stronie: www.free-now.com/pl/hive 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: