Idea sponsoruje zespół wrotkarski

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 9

Idea jest w 2001 r. sponsorem strategicznym drużyny Idea Team w Inline Skate Roller Hockey. Drużyna IDEA Team jest obecnym Mistrzem Polski oraz 6 drużyną klubową w Europie - w roku ubiegłym zdobyła pierwsze, historyczne Mistrzostwo Polski. Zespół jest członkiem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Od tegorocznego sezonu reprezentuje barwy PTK Centertel. "Jako sponsor strategiczny drużyny IDEA Team, mamy duży udział w procesie popularyzacji tej jeszcze młodej choć pasjonującej i pełnej dynamiki dyscypliny sportu" - uważa Marek Józefiak, prezes zarządu i dyrektor generalny PTK Centertel.
Poza meczami ligowymi, z których zdecydowana większość zakończyła się wygraną dla zawodników IDEA Team, drużyna wystąpiła również w trzech międzynarodowych turniejach: "The Eagles Cup" w Niemczech, "European Cup" - turniej o klubowe Mistrzostwo Europy (6 drużyna Europy) i "National Cup" w Danii, gdzie IDEA Team jako reprezentacja Polski wystąpiła w turnieju o Puchar Narodów zajmując czwarte miejsce. Warto podkreślić, iż najlepszym zawodnikiem turnieju o Puchar Narodów został Artur Ślusarczyk, grający również w Polskiej Lidze Hokejowej (GKS Tychy), a na turnieju w Niemczech w gronie "All Stars" znalazł się Grzegorz Piekarski (Zagłębie Sosnowiec). Zespół został wzmocniony przez zawodników grających zawodowo w hokeja na lodzie co podniosło poziom rozgrywek. Do drużyny dołączył ostatnio Oktawiusz Marcińczak (Zagłębie Sosnowiec), a wkrótce pojawią się inne nowe twarze. W lipcu tego roku przy okazji najbardziej prestiżowego turnieju tenisa ziemnego IDEA Prokom Open, IDEA Team wystąpiła w meczu pokazowym hokeja na łyżworolkach przy sopockim molo, który się odbył pod nazwą IDEA Hockey Show. W imprezie uczestniczył Mariusz Czerkawski i Dariusz Michalczewski. Drużyna trenuje pod okiem doświadczonego trenera - Włodzimierza Komorskiego, byłego reprezentanta Polski w hokeju na lodzie, który ma na koncie 87 występów w reprezentacji w latach 1966 - 1971, w tym aż 5 w Mistrzostwach Świata. W roku 1967 otrzymał tytuł "Króla Strzelców I Ligi".

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Jansmen pisze: 2001-10-12 00:10
  No aż miło się czyta Idea coraz bardziej mnie zaskakuje , a może dzięki tej egzotycznej odmianie hokeja w końcu nasi na olimpiadzie odniosą jakiś większy sukces.
  0
 • Users Avatars Mini
  dexter pisze: 2001-10-12 01:31
  Tepsa obniża wydatki na sponsoring, a Idea sponsoruje coraz to nowsze dziedziny życia. Przecież Idea jest własnością Tepsy. Ciekawe kiedy w Idei zatwierdzą politykę oszczędności w sponsoringu? Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  ^various^ pisze: 2001-10-12 01:47
  Ciesze sie ze IDEA powieksza i tak juz szeroka dzialalnosc sponsoringowa, mecenatowa i charytatywna. Sprawia to bardzo pozytywne wrazenie i chyba wlasnie o to chodzi. tylko popierac.
  0
 • Users Avatars Mini
  Ewandy pisze: 2001-10-12 01:58
  Kiepska reklama.
  0
 • Users Avatars Mini
  KorniK^_^ pisze: 2001-10-12 02:14
  Mi osobiscie ten pomysl sie nie podoba! Ewandy: rozniez uwazam ze jest to kiepska reklama
  0
 • Users Avatars Mini
  Jansmen pisze: 2001-10-12 03:43
  raczej dobra - sport jest widowiskowy i dobrze się sprzedaje w mediach a oto tu chodzi
  0
 • Users Avatars Mini
  jokerDM pisze: 2001-10-12 13:03
  Idea posiada własną ekipe ds. marketingowych, nad którą zarząd TPSA ma niewiele do powiedzzenia. Goście są bardzo kreatywni a jakie są tego efekty, sami wydzimy.
  0
 • Users Avatars Mini
  dziobek pisze: 2001-10-12 15:50
  moze posponsoruja druzyne tanca synchronicznego, ale to dobrze , pieniadze niejako wracaja do klientow
  0
 • Users Avatars Mini
  bargreb pisze: 2001-10-13 02:07
  Mogliby sponsorować łapanie much pencetami:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: