Pandemia wykończyła innogy go!

Newsy
Opinie: 0
innogy go! kończy działalność

Wypożyczalnia elektrycznych aut na minuty innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy.

Aktualna flota to 500 aut BMW i3. Podczas całego okresu funkcjonowania użytkownicy przejechali elektrycznymi BMW i3 ponad 7 mln kilometrów. W usłudze zarejestrowało się ponad 100 000 osób.

innogy go! działało na terenie Warszawy, a w okresie od września do listopada 2020 można było korzystać z niego również testowo w Zakopanem. 

(...) na przełomie ostatnich miesięcy rynek motoryzacyjny i flotowy w naszym kraju wyraźnie odczuł skutki pandemii koronawirusa. Wyniki w branży wynajmu aut w ostatnich trzech kwartałach znacząco spadły ze względu na ograniczone możliwości i potrzeby przemieszczania się. Uniemożliwiło to dalszy rozwój naszego innowacyjnego projektu i realizację założeń, dlatego też podjęliśmy decyzję o jego zakończeniu – mówi Andrzej Popławski, Head of Electric Mobility z innogy Polska.

Liczba aut dostępnych w aplikacji innogy go! będzie stopniowo malała – mniej więcej w połowie marca nie będą już dostępne żadne samochody do wypożyczenia.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: