Są nowości dla zamków Yale Smart Lock

Newsy
Opinie: 0
Yale

ASSA ABLOY przedstawiła nowości dostępne dla użytkowników zamków Yale Smart Lock.

Dzięki nowej integracji inteligentnego zamka Linus (i innych inteligentnych zamków do drzwi Yale, takich jak Conexis, Keyless i Doorman V2N/L3) z alarmami domowymi Yale (SR & Sync), alarm zostanie rozbrojony w momencie, gdy otworzysz drzwi za pomocą inteligentnego zamka. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla gości, którzy mogą nie być zaznajomieni z konfiguracją zabezpieczeń. To eliminuje ryzyko wywołania fałszywego alarmu.

Alarmy domowe Sync i SR już są zintegrowane z gamą wewnętrznych i zewnętrznych kamer do monitoringu Yale. Dzięki integracji z obrotową kamerą wewnętrzną Pan & Tilt, kamera przejdzie w tryb prywatny w momencie wyłączenia domowego systemu alarmowego.

Obecnie portfolio partnerów Yale obejmuje Philips Hue, Bosch, Home Connect Plus, Homey, Zipato, DoorBird, Verisure i Operto.

Teraz inteligentny zamek Yale Linus integruje się z aplikacją TaHoma firmy Somfy, dając użytkownikom możliwość ryglowania i odryglowywania drzwi oraz sprawdzania stanu zamka i baterii za pośrednictwem aplikacji. Ponadto konsumenci skorzystają z możliwości tworzenia niestandardowych scenariuszy, które obejmują zintegrowaną gamę urządzeń kompatybilnych z platformą TaHoma.  Scenariusz powrotu do domu otworzy bramę i drzwi garażowe, odsunie żaluzje, wyłączy alarm i odrygluje drzwi wejściowe, a w tle usłyszysz dźwięki wybranej muzyki - wszystko to przy użyciu zamka Linus Smart Lock i pilota samochodowego Somfy Keygo io. Scenariusz wychodzenia z domu wyłączy światła, zasunie żaluzje i zarygluje drzwi wejściowe za pomocą inteligentnego zamka Linus.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: