Cyfrowy zmienił swoje pakiety internetu

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Cyfrowy Polsat wprowadził nowe odsłony ofert Internetu LTE.

Klienci mają możliwość zakupu pakietu IPLA Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na żywo w każdym wariancie oferty – z abonamentem nawet przez pół roku za darmo.

W Mistrzowskiej Ofercie pakiet z piłkarskimi rozgrywkami jest dostępny w cenie abonamentu.

Promocje z abonamentem na Internet LTE w cenie od 50 zł i przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla nowych klientów. W Mistrzowskiej Ofercie za 90 zł miesięcznie klient otrzyma pakiet 100 GB, „LTE bez końca” oraz pakiet IPLA Polsat Sport Premium z kanałami Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Oglądnie transmisji z rozgrywek nie będzie pomniejszało pakietu danych.

Klienci mogą skorzystać z nowych promocyjnych ofert, dobierając np. router mobilny, stacjonarny lub Zestaw Internetu Domowego 300, jak również w opcji bez sprzętu - „Tylko SIM”. Promocje można połączyć z Domowym Programem Oszczędnościowym smartDOM i skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 10 zł.

Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: