UPC - 5 pakietów i nowa kampania reklamowa

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Promocja UPC

W nowej kampanii reklamowej UPC Polska promuje pakiety internetu z telewizją oraz usługi komórkowe.

Wybierać można spośród 5 pakietów z internetem i telewizją.

Za 59,99 zł miesięcznie jest oferowany internet do 500 Mb/s z pakietem telewizyjnym Start TV.

W ramach promocji za tę samą cenę otrzymujemy ten pakiet wzbogacony o internet do 1 Gb/s. Promocyjna cena obowiązuje przez trzy miesiące. a potem opłata abonamentowa wzrasta do 79,99 zł.

W najdroższym pakiecie dostajemy internet do 1 Gb/s obsługiwany przez modem GIGA Connect Box, do tego dekoder Horizon z funkcją nagrywania, najwyższy pakiet telewizyjny, Replay TV, platformę mobilną Horizon Go oraz pakiet premium HBO. Koszt pakietu to 119,99 zł.

Promocja UPC

Ofertę uzupełnia promocja na usługi komórkowe.

Decydując się na pakiet usług stacjonarnych, przez pierwsze trzy miesiące abonament komórkowy będzie darmowy.

Promocja obejmuje wszystkie trzy dostępne w UPC pakiety z nielimitowanymi połączeniami, wiadomościami SMS i MMS oraz pakietami internetu w technologii LTE – nielimitowanym VIP z 40 GB w pełnej prędkości, Comfort z 20 GB i Smart z 10 GB.

Do tego umowa bez okresu zobowiązania oraz możliwość zakupu jednego z sześciu smartfonów marki Samsung z rodziny Galaxy A oraz Galaxy S na raty bez dodatkowych opłat, bezpośrednio od UPC.

Promocja UPC

Ofertę promuje nowa kampania reklamowa. Działania promocyjne obejmują reklamę 360 ATL – w tym nowe spoty telewizyjne i radiowe, a także materiały BTL – m.in. ulotki i plakaty.

Tradycyjne działania marketingowe uzupełnione zostaną o aktywności w internecie i social mediach.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: