10 GB w prezencie od T-Mobile

Newsy | Promocje
Opinie: 0

T-Mobile przygotował dla swoich klientów nową bezpłatną paczkę 10 GB, którą można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” już od 10 listopada. 

Darmowa paczka gigabajtów dostępna jest dla klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Tym razem bonus można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” przez 8 dni – od wtorku 10 listopada do środy 18 listopada do końca dnia. Aktywacja nie wymaga żadnych dodatkowych czynności – po zleceniu uruchomienia pakietu, użytkownik w ciągu 72 godzin otrzyma potwierdzenie przyznania danej paczki.

Dla użytkowników ofert na kartę oraz MIX pakiet będzie ważny przez tydzień od momentu aktywacji, zaś dla abonentów – do wystawienia najbliższej faktury.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć tutaj.

Promocja została przygotowana z okazji nachodzących meczów z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Już w środę wieczorem, 11 listopada, nasza reprezentacja zagra z Ukrainą. Zaś w niedzielę 15 listopada, w 5. kolejce Ligi Narodów Polacy zmierzą się z Włochami, a w środę 18 listopada, w ramach 6. kolejki – z drużyną Holandii.

T-Mobile jest sponsorem drużyny piłkarskiej reprezentującej Polskę.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: