Jest apka do wyceniania wartości smartfonów

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Jest apka to wyceniania wartości smartfonów

Plus udostępnił aplikację Plus Odkup do wyceny używanych smartfonów. Dzięki niej można sprawdzić, ile zyska się na odsprzedaży starego modelu w ramach tego programu.

Program Plus Odkup pozwala na sprzedaż smartfonów marek, takich jak: Apple, Samsung, LG, OPPO, motorola, Nokia, Realme, Sony czy Xiaomi

Aby sprawdzić wartość swojego telefonu należy pobrać aplikację Plus Odkup ze sklepu Google Play lub App Store

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od aktualnego operatora.

W pierwszej kolejności aplikacja sprawdza czy dany model telefonu znajduje się na liście sprzętów objętych programem Plus Odkup. Następnie program automatycznie sprawdza stan techniczny smartfona (połączenia, wibracje i Bluetooth). 

W następnym kroku użytkownik proszony jest o wykonanie kilku prostych czynności m.in. dotykanie i blokowanie ekranu, wyłączanie aplikacji, zmianę głośności, robienie zdjęć i wyszukiwanie martwych pikseli.

Na podstawie uzyskanych wyników klient otrzymuje szacowaną wartość swojego urządzenia, a cały proces odsprzedaży może przeprowadzić podczas jednej wizyty w salonie Plusa.

Środki z transakcji są przekazywane na konto abonenckie w sieci Plus i mogą być wykorzystane na sfinansowanie rat za nowy sprzęt lub inne usługi.

Program Plus Odkup jest realizowany we współpracy z firmą Digital Care.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: