Karta Kredytowa Polbank-Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 6
Opinie: 6

Polska Telefonia Cyfrowa i Polbank EFG oferują od dzisiaj nowy produkt - Kartę Kredytową Polbank-Era, dedykowaną abonentom i użytkownikom sieci Era. Jest to zarazem pierwsza na polskim rynku partnerska karta kredytowa banku i firmy telekomunikacyjnej, dzięki której klienci otrzymają częściowy zwrot poniesionych wydatków, zarówno z transakcji gotówkowych, jak i bezgotówkowych. Karta obsługiwana jest w systemie płatniczym MasterCard.

Klient może otrzymać limit kredytowy do 8 tys. zł, bez konieczności okazania zaświadczenia o dochodach. Potrzebna jest jedynie pisemna deklaracja o ich wysokości. Jeżeli klient przedstawi zaświadczenie o dochodach, może otrzymać limit kredytowy nawet do 50 tys. zł.

W celu uzyskania karty Polbank-Era według uproszczonych zasad, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści Karta na numer 80822, zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta pod bezpłatny numer 0-728 822 822, albo odwiedzić salon lub sklep sprzedaży własnej sieci Era.

Równowartość 1% wydatków, w ramach tzw. „Bonusu Era”, będzie wyliczana i zwracana na rachunek karty klienta po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego. Bonus będzie widoczny na wyciągu bankowym. Klient może w ten sposób otrzymać zwrot nawet do 750 zł rocznie. Przypomnienia o terminie spłaty zadłużenia na karcie wysyłane będą do klienta bezpłatnie SMS-em.

Karta Polbank-Era to także jedyny produkt wśród partnerskich ofert banków i firm telekomunikacyjnych, gdzie w pierwszym roku nie jest pobierana opłata roczna za użytkowanie. W kolejnych latach opłaty również są korzystniejsze od podobnych ofert: w zależności od wysokości wydatków w skali roku wyniosą 39 zł lub 20 zł, a nawet 0 zł, jeśli klient w ciągu 12 miesięcy od rocznicy wydania karty dokona minimum 36 transakcji lub transakcji na łączną kwotę 10 800 zł.

Karta posiada także najniższe oprocentowanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych wśród kart partnerskich banków i firm telekomunikacyjnych: przez pierwszych 6 miesięcy 12,9%, a po tym okresie 19,9%.

Polbank-Era to także jedyna karta w tym segmencie, której transakcje przeliczane są bezpośrednio z lokalnej waluty na złotówki, dzięki czemu klient unika kosztów podwójnego przewalutowania, stosowanego przez większość banków, a co za tym idzie - wydaje mniej.

Karta posiada również najdłuższy okres bezodsetkowy w segmencie kart partnerskich banków z operatorami komórkowymi – aż do 56 dni. Kolejny jej atut to najbardziej atrakcyjna w tym sektorze możliwość rozłożenia na raty każdej transakcji o wartości nie mniejszej niż 500 zł. Posiadacz karty ma do wyboru 2, 5, 10 lub 12 nieoprocentowanych rat, a jedyny koszt, jaki ponosi, to opłata w wysokości 5% wartości transakcji (także rozkładany na raty).

Dodatkowe korzyści z posiadania Karty Kredytowej Polbank-Era to:

 • bezpłatne ubezpieczenie na życie – posiadacz karty objęty jest bezpłatnym ubezpieczeniem na życie oraz od skutków trwałej niezdolności do pracy.

 • dodatkowe bezpieczeństwo – Polbank EFG bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszystkie nieuprawnione transakcje dokonane bez winy Klienta, nawet przed zastrzeżeniem karty.

 • jest to jedyna spośród kart z tego segmentu, która posiada możliwość aktywacji funkcjonalności debetowej. Oznacza to, że do karty Kredytowej Polbank-Era posiadacz będzie mógł „podpiąć” od 1 do 8 rachunków osobistych prowadzonych w Polbanku. Dzięki temu, za pomocą jednej karty klient będzie miał dostęp w bankomatach własnych Polbanku do środków zarówno z limitu kredytowego, jak i zgromadzonych na swoich kontach.

Nowa karta kredytowa oferowana będzie klientom w salonach i sklepach sieci Era oraz w oddziałach Polbanku. Więcej informacji o nowej Karcie Kredytowej Polbank-Era na dedykowanej stronie www.polbankera.pl oraz na www.era.pl.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2008-11-12 19:57
  Generalnie info ciekawe.Karta przyznawana na dobrych warunkach. Do tego za darmo. 36 transakcji lub odpowiednia kwota w/w. Sam potrafie wykrecic z 10-15 tansakcji miesiecznie. Po prostu lubie placic karta:)
  0
 • Users Avatars Mini
  desert pisze: 2008-11-13 11:23
  Darmowe ubezpieczenie - to mnie zwłaszcza skłania do wyboru tej karty. Inne warunki też ok, ten 1 % zawsze fajnie odzyskać :)
  0
 • Users Avatars Mini
  sinus pisze: 2008-11-13 11:37
  Tylko że karty w Polbanku mają fatalny podgląd online, jak ktoś wcześniej korzystał np. z mBanku to serwis Polbank24 będzie dla niego szokiem - szczyt fuszerki. Jeśli chodzi o KK to widać tylko saldo zadłużenia (i to z ostatniego dnia roboczego).
  0
 • Users Avatars Mini
  Szeryfff pisze: 2008-11-13 13:33
  ja tam wle w zadne karty kredytowe sienie bebrac:P
  0
 • Users Avatars Mini
  szeryf pisze: 2008-12-15 22:13
  stek bzdur... polbank nawet dla KK o limicie 2 000zł żąda zaświadczenia o zarobkach; karta dostępna od ręki - buhha haa to jakiś żart, cytując pracownika placówki tego banku - tydzień albo dwa i .. dostanie Pan decyzję.. Szkoda czasu i nerwów. bank nie z tej ziemii.
  0
 • Users Avatars Mini
  Wiola pisze: 2010-03-19 21:27
  ja tam uważam, że karta Era- Polbank jest superrrrrrrrrrrrr polecam każdemu bo warto! 1% zwrotu wydanej kasy bezpiecznie - bo noszę kartę a nie kasę smsy o tym ile wydaję i wiem kiedy wydałam i ile wydałam w miesiącu och super kartusia :) no i oczywiście bez żadnych zaświadczeń o zarobkach- szybka decyzja i na miejscu wydają kartę - zresztą prześliczną
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: