Klaus Tebbe pozwał Deutsche Telekom, Era pozwie go

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 3

Według informacji dziennika Puls Biznesu, Deutsche Telekom chce, by PTC wystąpiła z pozwami odszkodowawczymi przeciwko dwóm byłym już członkom jej zarządu: Klausowi Tebbe i Tomaszowi H. Obu prokuratura zarzuca wyrządzenie PTC szkody na około 4 mln zł. Zgodę na dochodzenie roszczeń finansowych od byłych menedżerów ma już jutro podjąć walne zgromadzenie udziałowców PTC. "Klaus Tebbe złożył w Niemczech pozew przeciwko DT, dotyczący jego odwołania. Sąd wezwał obie strony do ugody, ale DT tego nie chce. Potrzebuje formalnych argumentów przeciwko Tebbemu i decyzja walnego ma być jednym z nich" — mówi informator Pulsu zbliżony do PTC.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kaziu pisze: 2010-07-12 12:59
  "Klaus Tebbe pozwał Deutsche Telekom, Era pozwie go" wspaniała składnia. każdy językoznawca byłby lekko zdziwiony. czyżby dwunastolatek pisał tego newsa? podobnie mówił Yoda z gwiezdnych wojen.
  0
 • Users Avatars Mini
  tedd pisze: 2010-07-12 13:21
  Dziennikarze już sami nie wiedzą o co chodzi w całej tej sprawie. Wcześniej rozdmuchali sprawę, a teraz odwracają kota ogonem, hehe No jaki dziennikarz, taka składnia, tego nawet komentować nie wypada:)
  0
 • Users Avatars Mini
  nick pisze: 2010-07-13 23:42
  Kaziu i tedd czego się czepiacie, dlaczego jesteście luzerami??:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: