Lenovo będzie wspierać moduły Moto Mods przez 3 lata

Newsy
Opinie: 0
Opinie: 0
Daniel Malak, Mobile Business Group Manager w Lenovo

Lenovo zapowiedziało wsparcie dla obecnie dostępnych modułów Moto Mods do 3 generacji smartfonów z rodziny Moto Z włącznie, czyli przez najbliższe 3 lata.

To oznacza, że moduły zakupione dzisiaj będą działały z kolejnymi generacjami smartfonów Lenovo Moto Z, a także - wszystkie moduły, które powstaną do końca 2018 roku będą współpracowały z pierwszą generacją smartfonów Moto Z oferując więcej możliwości wyboru dla użytkowników modularnych rozwiązań.

Projektując nasze urządzenia wiedzieliśmy, że użytkownicy mają różne oczekiwania wobec swoich telefonów i coraz częściej chcą, aby smartfon nie tylko płynnie wpasowywał się w ich styl życia, ale oferował także jakąś wartość dodaną. I tu właśnie jest miejsce dla Lenovo Moto Z i modułów Moto Mods, które przełamują dotychczasowe stereotypy i umożliwiają realizowanie wszystkich swoich pasji poprzez przekształcenie telefonu dokładnie w to, czego potrzebujemy i kiedy tylko potrzebujemy. Aktualnie dostępne moduły otrzymają 3-letnie wsparcie Lenovo. Niezależnie, w którym momencie zdecydujemy się na zakup smartfona lub dokupienie do niego modułów, będziemy mogli skorzystać z pełnej oferty rynkowej. Kompatybilność MotoMods z przyszłymi generacjami smartfonów potwierdza nasze pełne zaangażowanie w dalszy rozwój modułowej rodziny urządzeń. – dodaje Daniel Malak, Mobile Business Group Manager w Lenovo.

W sprzedaży w Polsce dostępne są aktualnie 4 moduły Moto Mods oraz dwa smartfony kompatybilne z modułami: Lenovo Moto Z i Z Play. W grudniu pojawi się także kolejny moduł Hasselblad True Zoom w cenie ok. 1099 zł.

Inne informacje dotyczące smartfonów Lenovo Moto Z i Z Play i modułów Moto Mods:

Opinie:

Rekomendowane: