Letnie promocje w TP

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 0
Opinie: 0

Telekomunikacja Polska przygotowała na lato promocje w ramach których klient  może zamówić neostradę z nawigacją GPS, odebrać bon na zakupy czy kupić telefon bezprzewodowy za złotówkę.

Od dziś Telekomunikacja Polska oferuje możliwość podpisania promocyjnej umowy na telefon stacjonarny w jednym z 3 planów doMowych - na 24 miesiące. W zamian klient otrzyma bon Sodexho o wartości 50 złotych (przy planie doMowy tp 60) lub 150 złotych (przy planach doMowy tp 300 i doMowy tp 1200).

Przy zawarciu promocyjnej umowy na korzystanie z telefonu na 12 lub 24 miesiące klienci otrzymują również możliwość zakupu już od 1 zł nowoczesnych telefonów bezprzewodowych. Wybierając jeden z 3 planów doMowych klienci mają do wyboru aparaty firmy Siemens, dostępne modele to: AL180, Gigaset AL280, E360 lub Gigaset S680. Dodatkowo, bezpłatnie przez 3 miesiące mogą korzystać z usługi prezentacji numeru dzwoniącego.

TP zdecydowała też, że w lecie nadal umożliwi klientom skorzystanie z cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem oferty neostrady z nawigacją GPS.  Dzięki niej internauci zamawiający usługę lub przedłużający umowę nadal będą mogli otrzymać od TP nawigację GPS firmy LARK FreeBird 35.6 z aplikacją MapaMap.

Urządzenie LARK FreeBird oferuje łatwą, intuicyjną nawigację "od drzwi do drzwi", polskie komunikaty głosowe oraz możliwość blokady ekranu i przycisków. Wyposażone jest w wyście słuchawkowe, gniazda: USB Active Sync, jack oraz słuchawkowe. LARK FreeBird wyposażony jest również w funkcje multimedialne (odtwarzanie plików wideo, plików audio, wyświetlanie zdjęć oraz przeglądarkę tekstów w formacie TXT).

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: