Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA za darmo w promocjach Plusa

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

2 lipca w nowej ofercie Plusa pojawił się pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, w którym na żywo dostępne będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Z nowej oferty będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy usług Plus Abonament oraz Plus Internet LTE, a dla klientów nowych, przenoszących numer oraz przedłużających umowy będzie ona w specjalnych nowych taryfach za darmo.

Nowi, przedłużający umowę i przenoszący numer klienci będą mogli wybrać specjalny nowy Mistrzowski Abonament, w którym Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy będzie już zawarty:

  • Plus Abonament oferta z nowym pakietem IPLA to usługi bez limitu (połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y, Internet Bez Końca) z pakietem roamingowym w UE oraz 120 minutami połączeń międzynarodowych wychodzących za 70 zł miesięcznie. W tym abonamencie istnieje też możliwość dobrania w dowolnym momencie dodatkowej karty 50% taniej (za 35 zł).
  • Plus Internet LTE nowa oferta ze sportowym pakietem to 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

Dla pozostałych klientów głosowych i internetowych ofert Plusa w abonamencie Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM będzie dostępny w formie dodatkowo płatnego pakietu za 40 zł miesięcznie.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: