Bezprzewodowe douszne słuchawki dla graczy za 1249 zł

Newsy
Opinie: 0
Logitech G FITS

Logitech G wprowadza na rynek pierwsze w historii bezprzewodowe słuchawki douszne dla graczy: Logitech G FITS.

Za najnowsze słuchawki Logitech trzeba zapłacić 1249 zł.

Są one dostępne na stronie www.logitech.com i u lokalnych sprzedawców od 1 lutego 2023 roku.

Logitech G FITS są pierwszymi słuchawkami dousznymi wyposażonymi w bezprzewodową technologię LIGHTSPEED. Gracze mogą połączyć się za pomocą LIGHTSPEED z komputerem PC, Mac, PlayStation5, PlayStation4, zadokowanym Nintendo Switch i urządzeniami z systemem Android poprzez USB-A lub USB-C. Dzięki siedmiu godzinom wydajności baterii i dodatkowym ośmiu godzinom zapewnionym przez etui ładujące, użytkownicy mogą grać w gry, muzykę i filmy przez cały dzień korzystając z połączenia LIGHTSPEED. Po podłączeniu przez Bluetooth mogą słuchać przez 10 godzin z dodatkowymi 12 godzinami z etui do ładowania.

Słuchawki dopasowują się do każdego ucha, tworząc niestandardowe dopasowanie za pomocą opatentowanej technologii Lightform. Dzięki temu systemowi gracze mogą w 60 sekund uzyskać wyprofilowane, indywidualne dopasowanie. Użycie Lightform i aplikacji mobilnej Logitech G FITS spowoduje uruchomienie szeregu wbudowanych diod LED, które utwardzą wypełnione żelem końcówki do konturów każdego ucha. Cały proces trwa 60 sekund.

Logitech G FITS mają pasywną redukcję szumów

Dzięki aplikacji Logitech G FITS gracze mają dostęp do ustawień korektora zoptymalizowanych pod kątem gier FPS lub RPG, muzyki, podcastów, wzmocnienia basów i nie tylko - mogą też precyzyjnie dostroić własne ustawienia korektora.

Każda wkładka douszna zawiera dwa wbudowane mikrofony.

Nowy model dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym lub białym.

Logitech G FITS

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: