Marzena Śliz w Huawei Polska

Newsy
Opinie: 3
Opinie: 3

15 marca br. Marzena Śliz objęła stanowisko dyrektora Public Affairs w Huawei Polska.

Śliz będzie odpowiedzialna za wdrażanie strategii oraz komunikacji korporacyjnej na rynku ICT w Polsce, a także utrzymywanie relacji z instytucjami i organizacjami odpowiedzialnymi za ten obszar.

Marzena Śliz posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Jest m.in. absolwentką Politechniki Warszawskiej (na kierunku Telekomunikacja) oraz studiów EMBA – Executive Master of Business Administration. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Telekomunikacji Polskiej, jako inżynier ds. eksploatacji. Przez lata rozwijała swoje doświadczenie w kierunku zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych na rynku telekomunikacyjnym, jak również zarządzania. Jako dyrektor Biura Współpracy z Operatorami, była odpowiedzialna za negocjacje pierwszych porozumień ws. rozliczeń międzyoperatorskich z operatorami telefonii komórkowej i stacjonarnej.

W latach 2007 - 2017, Marzena Śliz pracowała w UKE. Jako dyrektor Departamentu Rozwoju Infrastruktury odpowiadała m.in. za wdrażanie ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (tzw. megaustawa). Aktywnie współpracowała z przedstawicielami samorządów, firmami telekomunikacyjnymi, jak również instytucjami. Wspierała realizację projektów ogólnopolskich takich jak Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Program Operacyjny Polska Cyfrowa czy Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane: