Mobile Vikings - zmiany cen w roamingu

Newsy
Opinie: 7
Opinie: 7

Mobile Vikings opublikował komunikat dotyczący zmian w usługach roamingowych, które zostaną wprowadzone 15 czerwca 2017.

Komunikat:

15 czerwca 2017 roku na terenie całej Unii Europejskiej zostaną obniżone ceny usług w roamingu. Użytkownicy będą mogli sprawdzać e-maile, korzystać z map, przesyłać zdjęcia za pomocą social mediów, dzwonić i wysyłać wiadomości tekstowe do domu w cenach nie wyższych niż w kraju. Mobile Vikings także ogłosiło swój nowy cennik usług zagranicznych.

W związku z Rozporządzeniem organów UE dokładnie za miesiąc, 15 czerwca 2017 r., zostaną zrównane do cennika usług krajowych stawki w roamingu na terenie wszystkich państw członkowskich wspólnoty. Jest to kolejny etap ujednolicania stawek roamingowych do krajowych, w myśl hasła “Roam like at home”. Idea zmian opiera się na założeniu, że usunięcie dodatkowych opłat związanych z posługiwaniem się telefonem za granicą, to ważne i oczekiwane udogodnienie dla podróżujących Europejczyków.

Każdy z polskich operatorów na rynku jest zobowiązany do przedstawienia nowych stawek za usługi roamingowe w myśl nowego rozporządzenia. Swój zaktualizowany cennik zaprezentowało także Mobile Vikings. Zmiany zostały zaprezentowane w tabeli poniżej. W przypadku połączeń przychodzących i transmisji danych, Vikingowie już na starcie otrzymają darmowe pakiety - 220 minut i 960 MB ważnych na rok. Dopiero po ich wykorzystaniu będą naliczane jakiekolwiek opłaty.

W porównaniu do dotychczasowych stawek za usługi roamingowe w Mobile Vikings, obniżeniu uległy opłaty za połączenia wychodzące - z 0,44 zł do 0,19 zł, SMS-y – z 0,19 zł do 0,09 zł i MMS-y - z 0,25 zł do 0,10 zł.

- Zawsze dostosowujemy się do nowych przepisów prawa, a rozporządzenie dotyczące opłat roamingowych nie stanowi odstępstwa od tej reguły. Ucieszyła nas decyzja Unii Europejskiej, ponieważ jest korzystna dla naszych użytkowników. Mamy nadzieję, że nowe stawki i pakiety, które zaproponowaliśmy, staną się naszym kolejnym wyróżnikiem i dodatkową zachętą do dołączenia do grona Vikingów - mówi Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w Mobile Vikings.

Inne informacje dotyczące nowych ofert roamingowych:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Damian pisze: 2017-05-16 09:10
  Widac ze Ci wirtualni jak i VirginMobil dała to samo co play :-( nic specjalnego. Ograniczenie do 32kbps? To nawet messenger na tym nie pojdzie. Mniej niz prędkość GPRS play pokazala swoją klase jak skonczyly sie oplaty interconekt
  0
 • Users Avatars Mini
  Damian pisze: 2017-05-16 09:12
  Play i wszyscy wirtualni na niej. Ceny roaningu to porazka. Płatne przychodzace i od zeszłego roku te 32kbps to jest jak byw papierach miec iinternet a w prawdzie go nie mieć
  0
 • Users Avatars Mini
  troip pisze: 2017-05-16 11:17
  Krótko mówiąc porażka jest z roamingiem zagranicznym w Play. Operatorzy virtualni na infrastrukturze P4 nic nie poradzą, to Play dyktuje ceny. Nju z rachunkiem najlepiej obecnie wychodzi dla tych którzy korzystają z roamingu zagranicznego. 30 dniowy okres wypowiedzenia to prawie jak prepaid.
  0
 • Users Avatars Mini
  KarolSk pisze: 2017-05-16 11:24
  Haha :-) Kolejny zabawny operator. Szykują już kasę na karę nałożoną przez KE?
  0
 • Users Avatars Mini
  Mika pisze: 2017-05-16 12:02
  @ KarolSk ale się poniżasz tym wpisem,chłopcze KE nie nakłada kar finansowych ...
  -1
 • Users Avatars Mini
  Wall pisze: 2017-05-16 16:13
  Mika...nie przesadzaj. Pośrednio czy bezpośrednio :)jakie to ma znaczenie?
  1
 • Users Avatars Mini
  R4f4l pisze: 2017-05-17 09:24
  beda kary i tyle...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: