Motorola partnerem Chicago Bulls

Newsy
Opinie: 0
Motorola partnerem Chicago Bulls

Motorola zapowiedziała dziś wieloletnie partnerstwo z koszykarskim zespołem Chicago Bulls.

W ramach niego logo Motorola „batwing” będzie widnieć na koszulkach Bullsów od sezonu 2022-2023. Nowe koszulki drużyny zadebiutują we wtorek 4 października podczas pierwszego przedsezonowego meczu w United Center, gdzie zawodnicy zmierzą się z New Orleans Pelicans.

Motorola będzie nie tylko pierwszym w historii oficjalnym partnerem Chicago, który widnieje na koszulkach Bullsów. Zostanie także oficjalnym partnerem globalnym i oficjalnym partnerem smartfonowym — treści internetowe przez cały sezon będą rejestrowane oraz publikowane wyłącznie urządzeniami Motorola.

W ramach umowy Motorola będzie eksponowana w United Center i w trakcie transmisji meczów Bullsów. Logo „batwing” będzie widoczne na boisku, na ekranie tablicy wyników podczas gry i w powtórkach, na platformach społecznościowych Bullsów, jak również na oficjalnej stronie internetowej drużyny i w komunikacji z kibicami.

Treści na kontach społecznościowych Bullsów przez cały sezon będą rejestrowane i publikowane wyłącznie przy użyciu urządzeń Motorola. Akcję można śledzić w serwisach Facebook, Twitter, Instagram oraz TikTok, a także przy użyciu hashtagu #hellobulls.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: