Połowa dekoderów Multimedia Polska otrzyma nowe oprogramowanie

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Multimedia Polska zakończyły wdrożenie w Koninie aktualizacji oprogramowania dekoderów abonenckich oraz centralnych systemów dostarczania treści wideo .

Rozpoczął się proces szerokiego wdrażania nowego oprogramowania w ogólnopolskiej sieci.

Multimedia jako jedna z ostatnich kablówek wdroży w swojej sieci takie usługi jak Catch Up TV– możliwość obejrzenia pozycji programowych do siedmiu dni wstecz, nPVR – możliwość zlecania własnych nagrań w chmurze czy personalizowane rekomendacje.

Zestaw nowych funkcjonalności został po raz pierwszy uruchomiony w Koninie i w ciągu kilku miesięcy usługi te będą oferowane praktycznie wszędzie tam, gdzie dociera oferta telewizji cyfrowej Multimediów.

Dekodery abonenckie (nowe funkcjonalności będą dostępne w ok. 50% już zamontowanych urządzeń) automatycznie pobiorą i zaktualizują oprogramowanie, bez konieczności jakichkolwiek działań abonenta.

Dzięki funkcji Startover możliwe jest obejrzenie od początku trwających już programów, niezależnie od tego jak długo ten program trwa.

NAGRYWARKA SIECIOWA nPVR    - funkcja nagrywania w chmurze umożliwia dostęp do nagrań przechowywanych na serwerze zdalnym. Nagrania w chmurze po pewnym czasie zostają usunięte z listy nagrań.

Opinie:

Rekomendowane: