Mundial dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Dzięki porozumieniu Cyfrowego Polsatu z Telewizją Polską wszyscy abonenci platformy, niezależnie od posiadanego pakietu, otrzymali dostęp do stacji TVP Sport HD, która na czas mundialu zmieni się w kanał poświęcony tylko temu wydarzeniu.

Widzowie obejrzą w TVP Sport HD ok. 500 godzin relacji z Rosji.

Studio piłkarskie w TVP Sport HD będzie pokazywało relacje z mundialu od samego rana. W programie „Prosto z Mundialu” reporterzy będą informować o tym, co dzieje się w reprezentacji Polski. Później czas na analizę meczów z poprzedniego dnia, którą będą przygotowywać eksperci TVP. W paśmie popołudniowym i wieczornym widzowie obejrzą mecze wzbogacone analizami w studiu i relacjami reporterów. Na koniec dnia czas na „Mundialowy Wieczór”, w którym znajdą się skróty ze spotkań, dokładne analizy („Matematyka futbolu”), komentarze Macieja Szczęsnego („Okiem cenzora”), relacje z Mundialu („Pozdrowienia z Rosji”) i materiały lifestyle’owe dotyczące choćby fryzur i tatuaży zawodników („Stylówka z dnia”).

19 czerwca Biało-Czerwoni spotkają się na boisku w Moskwie z Senegalem, w kolejnym spotkaniu, zaplanowanym na 24 czerwca w Kazaniu, Polacy rozegrają mecz z Kolumbią i fazę grupową zakończą 28 czerwca w Wołgogradzie, gdzie zmierzą się z reprezentacją Japonii.

TVP Sport HD znajduje się na pozycjach 19 i 122 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: