Microsoft Office za darmo na smartfonach mPTech

Newsy
Opinie: 2
Opinie: 2

mPTech został partnerem Microsoft w Polsce i będzie udostępniał na swoich smartfonach i tabletach z Androidem preinstalowane aplikacje z pakietu Office 365.

Pakiet Office 365 będzie preinstalowany.

Na urządzeniach mPTech zainstalowane będą programy: Word, Excel, PowerPoint oraz Skype, OneDrive i Outlook.

Na urządzeniach z ograniczoną pamięcią dostępne będą subaplikacje w postaci ikony programu z linkiem do jego pobrania ze Sklepu Play (można je pobrać w dowolnym miejscu i czasie, wystarczy mieć jedynie dostęp do Internetu i przewidziane miejsce w pamięci).

Znane dotychczas z wersji desktopowych programy w swej mobilnej wersji są darmowe. Atrakcyjnym udogodnieniem jest fakt, że dostęp do danych plików będzie możliwy też z innych urządzeń: komputera lub laptopa, ponieważ są one przechowywane w chmurze.

Aplikacje z pakietu Office 365 są preinstalowane na urządzeniach: myPhone City, myPhone Power, myPhone City XL, myPhone Fun LTE, myPhone Q-Smart III Plus, HAMMER Axe Pro, HAMMER Blade, HAMMER Energy, HAMMER Active, HAMMER Iron 2, HAMMER Bolt i nowszych, wprowadzanych do sprzedaży w przyszłości.

Aktualnie, mPTech do opakowań ze smartfonami dołącza kupony promocyjne na zakup pakietu Office 365 Personal (licencja na 12 miesięcy) w promocyjnej cenie 179 zł zamiast 299 zł. Taki pakiet można zainstalować na urządzeniach domowych - komputerach PC lub Mac. Dzięki licencji użytkownik uzyskuje także 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive, na której może przechowywać swoje pliki, zdjęcia, muzykę czy filmy.

Pozostałe sprzęty mPTech mają szansę otrzymać dostęp do pakietu wraz z aktualizacją systemu Android, która będzie udostępniana w trybie OTA.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane: