mytaxi zaczyna zmieniać się we FREE NOW

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

mytaxi rozpoczyna pierwszy etap zmiany na nową markę FREE NOW.

Użytkownicy mytaxi od dziś mogą zauważyć nowe logo marki na ekranie początkowym aplikacji i na kanałach społecznościowych mytaxi.

Pełna zmiana na FREE NOW planowana jest w ciągu kilku najbliższych tygodni. Oficjalna prezentacja nowej marki w Polsce jest zaplanowana na 2 lipca.

Nowo powstała marka to wynik ogłoszonego w lutym tego roku połączenia dwóch inwestorów: Daimlera i BMW, w zakresie usług mobilnościowych, w grupę NOW.

mytaxi jest pierwszą marką spośród należących do grupy, która przejdzie całościowy rebranding. Dotyczy on wszystkich 9 krajów, w których dostępne jest mytaxi, w tym 7 miast w Polsce.  

Przemiana we FREE NOW nie oznacza jedynie zmiany nazwy i logo. mytaxi w nowych barwach zamierza rozwijać się w kierunku multi-platformy, oferującej w jednej aplikacji różne opcje transportu w mieście.

Są plany włączenia do aplikacji usługi wynajmu e-hulajnóg hive, dostępnej między innymi Warszawie i Wrocławiu.

Zmiana marki nie będzie oznaczać konieczności instalowania nowej aplikacji. Użytkownicy w ramach kolejnych aktualizacji, stopniowo będą zauważać zmiany wizualne w aplikacji mytaxi, bez ingerencji w jej funkcjonalności i zgromadzone dane.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: