Nagrodzono interfejs użytkownika z telefonu LG ARENA

Newsy
Żródło: LG Electronics
Opinie: 1

Firma LG Electronics zdobyła nagrodę iF Communication Design Award 2009 za trójwymiarowy interfejs użytkownika S-class, zastosowany w telefonie komórkowym LG ARENA (LG-KM900). Ponadto telefon LG ARENA zdobył złotą statuetkę w kategorii Interfejsy produktów, która obejmuje wszystkie rodzaje graficznych interfejsów użytkownika.

W ciągu trzech miesięcy od premiery rynkowej w Europie firma LG sprzedała 500 000 telefonów ARENA. Uwagę większości klientów przyciąga trójwymiarowy interfejs użytkownika S-class, który upraszcza nawigację i ułatwia korzystanie z opcji multimedialnych. Trójwymiarowy interfejs użytkownika S-class dostępny jest standardowo we wszystkich telefonach LG wyższej klasy, takich jak Viewty Smart (LG-GC900), LG-GM730 oraz LG-GD900 Crystal.

Aby już teraz zapewnić klientom możliwość poznania wszystkich zalet interfejsu S-class, firma LG przygotowała stronę internetową, na której można wypróbować działanie interfejsu S-class. Internauci mogą znaleźć na niej tzw. „widget” do pobrania i zainstalowania na pulpicie, trójwymiarowy wygaszacz ekranu oraz trójwymiarowe gry. Widget LG prezentuje działanie interfejsu i oferuje te same opcje, co telefon wyposażony w interfejs S-class. Wygaszacz ekranu do pobrania oparty jest na układzie kostki interfejsu użytkownika S-class. Można też dostosować jego wygląd, ustawiając różnorodne animowane zegary, w tym wirujące trójwymiarowe kostki, więcej na stronie: http://sclassui.lgmobile.com
Działanie interfejsu można również przetestować na stronie: arena.lgmobile.com/pl

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    gabi pisze: 2009-08-18 17:00
    EISA nagrodziła Areną kolejną jakże ważną nagrodą za najbardziej ekologiczny, to miłe wyróżnienie zwłaszcza w czsach gdy wszyscy chcemy dbać o środowisko.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: