Najwięcej minut w Firmie

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 5
Opinie: 5

Promocja "Najwięcej minut w Firmie" w Erze:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  koralgol pisze: 2008-05-21 11:35
  Jak na ofertę firmową, to całkiem nieźle. Era trochę goni ostatnio z ofertami, ale nie oszukujmy się - do pięciolinii plusa z 5 osobami w sieci za darmo to jeszcze kawałek.
  0
 • Users Avatars Mini
  camel pisze: 2008-05-21 12:18
  @ koralgol - zależy od potrzeb, bo tu np. za 60 pln masz 200 minut do sieci i 200 do innych, czyli całkiem porządnie, dla niektórych to lepiej niż do 5 osób tylko bez limitu, no i do innychsieci dużo mniej minut w Plusie. co prawda i tak porównanie biznesu i indywidualnej jest trochę nie na miejscu,ale sam zacząłeś :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Telm pisze: 2008-05-21 12:30
  @ camel - zgodzę się, że zależy od potrzeb ale koralgol nie porównał ofert biznesowej i indywidualnej tylko biznesowe bo pięciolinia jest i w biznesie w Plusie ;) Szkoda tylko, że trzeba za nią tam dopłacać.
  0
 • Users Avatars Mini
  karol pisze: 2008-05-21 15:59
  Gdybym miał wybierać, to raczej wziałbym Pakiet Rodzinny w Orange a nie Pięciolinię. Ok, pięć darmowych numerół, bez limitów jest fajne, ale tylko ja mogę dzwonić. W pakiecie Rodzinnym jest za to grupa, której członkowie mogą tak samo korzystać z pakietu, więc wszyscy z niego dzwonią, a i telefony w tym pakiecie nie są takie złe.
  0
 • Users Avatars Mini
  koralgol pisze: 2008-05-21 17:36
  @kamel - ano zacząłem, ale jak Telm zauważył, ta dygresja nie jest tak do końca dygresją :P Co do opłacalności, to jeśli ja mogę dzwonić do 5 osób bez limitów za darmo, to jest kwestia moich oszczędności i mojego dobrego doboru taryfy. Zresztą przy zmianie abonamentu też bym namówił rodzinę (a raczej przyjaciół, bo częściej do nich dzwonie), którzy mają plusa, do przejścia napięciolinię. Jak nie będa chcieli - ich sprawa :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: