Filmy i wybrane seriale NBCUniversal wyłącznie w CANAL+

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Platforma nc+ ogłosiła dzisiaj, że sfinalizowała zawarcie dwóch długoterminowych umów z NBCUniversal International (NBCUI).

Pierwszą z nich jest długoterminowa telewizyjna umowa licencyjna na wyłączność zawarta z amerykańskim studiem i dystrybutorem NBCU, w ramach której widzowie będą oglądać filmowe przeboje i wybrane seriale NBCU wyłącznie w CANAL+.

Filmy z tego studia wyprodukowane w technologii 4K będą wkrótce emitowane na kanale CANAL+ 4K Ultra HD.

W drugiej umowie platforma nc+ zapewniła sobie kontynuację dystrybucji portfolio kanałów NBCU International Networks, które obejmuje: 13 Ulica - kanał kryminalny, SCI-FI - kanał science fiction i fantasy oraz E! Entertainment Television - kanał popkulturowy.

Filmy i seriale będą również dostępne w CANAL+ za pośrednictwem nc + GO i player+, a także w kolekcjach telewizyjnych nc+ GO TV. 

Hity filmowe, które będą dostępne w CANAL+ 4K Ultra HD w ramach zawartej umowy to między innymi: pełna emocji i adrenaliny ósma odsłona Szybkich i wściekłych, The Fate of the Furious; biograficzny dramat Stephena Frearsa Powiernik królowej oraz dwie produkcje z udziałem Toma Cruise’a - oparty na prawdziwej historii Barry’ego Seala dramat Barry Seal: Król przemytu (amerykańskiego pilota, który stał się informatorem CIA w latach 80.) oraz Mumia.

W CANAL+ 4K Ultra HD pojawią się również filmy nagrodzone Oscarem, w tym biograficzny Czas mroku z udziałem Gary'ego Oldmana wcielającego się w rolę Winstona Churchilla, a także horror Uciekaj! W nadchodzących miesiącach w ramówce CANAL+ 4K Ultra HD znajdą się również adaptacje filmowe popularnych książek: Pierwszy śnieg, na podstawie powieści kryminalnej Jo Nesbø; ekranizacja powieści Thomasa Cullinana z 2017 roku Na pokuszenie oraz Nowe oblicze Greya - trzecia część trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya napisanej przez E.L. James.

Fani musicali będą mogli zobaczyć w 4K komedię muzyczną Pitch Perfect 3, a miłośnicy horrorów mogą z niecierpliwością oczekiwać na Śmierć nadejdzie dziś.

Dzieci będą mogły śledzić losy swoich ulubionych bohaterów filmu animowanego Gru, Dru i Minionki.

Są to pierwsze filmy NBCUniversal, które wkrótce będą dostępne dla widzów w technologii 4K na kanale CANAL+ 4K Ultra HD. W przyszłości zaś lista zostanie rozszerzona o kolejne megahity.

Opinie:

Rekomendowane: