nc+ rozdaje darmowe karnety na mecze PKO Ekstraklasy

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Darmowy karnet na mecze PKO Ekstraklasy w nc+

Platforma nc+ przygotowała promocję dla wszystkich kibiców PKO Ekstraklasy. Podpisując umowę na ofertę telewizyjną nc+ klienci mogą otrzymać jeden z trzech tysięcy karnetów na mecze swojego klubu. 

Oferta dotyczy dedykowanego promocji pakietu telewizyjnego EXTRA+ z ośmioma kanałami CANAL+, dwoma nowymi kanałami CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 dedykowanymi PKO Ekstraklasie oraz sześcioma kanałami i serwisami pay-per-view Polsat Sport Premium (w sumie 165 kanałów, 95 w HD) w cenie 99,99 zł miesięcznie.

Wybierając pakiet EXTRA+ z CANAL+ abonenci zyskają dostęp do wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga, Ligi Mistrzów CEV czy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na kanałach Polsat Sport Premium.

Ofertę promocyjną można rozszerzyć o opcje dodatkowe, w tym m.in. o dekoder 4K UltraBOX+ i dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD na którym w najwyższej jakości obrazu transmitowane są rozgrywki PKO Ekstraklasy (nawet 100 meczów w sezonie), Premier League, LaLiga i Bundesligi oraz filmy, seriale i programy dokumentalne.

W promocji dla kibiców przygotowano w sumie blisko trzy tysiące karnetów na rundę jesienną lub cały sezon PKO Ekstraklasy.

Oferta promocyjna dotyczy nowych umów zawieranych na 24 miesiące i obowiązuje do 30 września tego roku lub wyczerpania puli karnetów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: